Na internet uniklo datum premiéry 7. řady Hry o trůny! Kdy se dočkáme nových epizod?

Daenerys a její draci už brousí zuby na nastávající jatka!
Hra o trůny
Hra o trůny
HBO

reklama

Když jsme v minulém roce zjistili, že si na další sérii Hry o trůny počkáme o něco déle než obvykle, mírně nás to zklamalo. Jasně, dorazila zima, takže to v seriálu musí být znát. Přidejte k tomu ale menší počet epizod a blížící se definitivní konec seriálu, no a těch důvodů k radosti opravdu není příliš.

Co se stane se Západozemím po skončení Hry o trůny?

Hra o trůny bude pokračovat i po skončení seriálu. Tvůrci prozradili, jakým směrem se vydá!

Ale nepředbíhejme, stále je před námi totiž minimálně 13 epizod a podle toho, kam se příběh začíná ubírat, to bude ještě zatraceně velký. Každopádně nedávno konečně uniklo na internet datum premiéry prvního dílu sedmé řady, které se objevilo rovnou na té největší filmové databázi na internetu.

Podle IMDb bychom se tak nové epizody mohli dočkat už 25. června. To by znamenalo ještě 5 měsíců čekání, na druhou stranu, mnozí se obávali, že by to mohli být i déle.

Každopádně na oficiální potvrzení ze strany tvůrců se ještě čeká, je tedy dost dobře možné, že se ta opravdová premiéra ještě mírně posune. Mezitím dejte do komentářů vědět, na co se v příští řadě těšíte nejvíc. Nás samozřejmě nejvíc láká možnost setkání Jona a Daenerys! Konečně!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!