O čem je 2. série drogového hitu Narcos?

Smyčka se utahuje. Co se s Pablem Escobarem bude dít dál?
Narcos
Narcos
Netflix

reklama

V neděli ve 20.00 se na COOLu rozjede premiérová 2. série Narcos. Poté, co Pablo přišel o své luxusní vězení a ocitl se na útěku před zákonem, mu jde poprvé skutečně o život. Jak to celé ale dopadne? Inu, aniž bychom spoilerovali, vzhledem k inspiraci Narcos ve skutečném Escobarově příběhu si konec můžete najít na Wikipedii. V seriálovém pojetí je to ale celé přeci jen o něco dramatičtější. Připravili jsme pro vás tedy (relativně nespoileroidní) počtení nikoliv o tom, jak Narcos skončí, ale o tom, jak se k tomu konci zamíří!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Narcos II (1) - upoutávka

Prohraná bitva

Pablo sice utekl zákonu a pořád má pohádkové výdělky svého impéria, musí se však ukrývat. A to stále častěji, jelikož mu jdou vládní síly spolu s agenty Murphym a Peñou čím dál tím drsněji po krku. Slavný narkobaron zatím spřádá plány na další návrat k moci, stejně jako během jeho pobytu La Catedral si však vybírá daň jeho odtržení od rodiny. Vzhledem k tomu, jak Escobarovo impérium produkuje miliony samo od sebe, je navíc pro mnohé jeho podřízené stále větší otázkou, k čemu Pabla vlastně potřebují. 

Escobarovy neustále pletky se zákonem se totiž začnou zajídat především jiným narkobaronům. Pablovi konkurenti z kartelu Cali nepotřebují, aby na Kolumbii mířila taková pozornost, sami jsou ostatně daleko nenápadnější. A stejný názor mají i někteří Escobarovi blízcí. Pablo je podle nich primadona, jejíž chování příliš neprospívá tomu zásadnímu - byznysu s drogami.

Různí Pablovi konkurenti proto uzavřenou dočasnou alianci ve snaze jednou provždy se ho zbavit. A přechází k nim i Pablovi lidé, kteří jsou znechuceni jeho chováním, což často vede ke kuriózní situaci vůči policii a agentům Murphymu a Peñovi. Po letech boje s kartely najednou musejí všichni začít s částí kartelů spolupracovat, aby se zbavili, no... jiných kartelů. 

Narcos
Autor: Netflix Narcos

Myš zahnaná do kouta

Je navíc další otázkou, jak dlouho bude aliance pokračovat. Ve chvíli, kdy někdo přestane důvěřovat ostatním, je může z fleku zlikvidovat. A některé strany tak jistě budou chtít učinit preventivně, aby získaly navrch. Premiérové sérii Narcos tak vévodí plány v plánech dalších plánů a důvěra je i mezi lidmi bojujícími s Escobarem vzácnější než šafrán. No a Pablo navíc rozhodně nedá svou kůži lacino.

Informace od "spřátelených" narkobaronů každopádně umožní policii objevit mnohé Escobarovy laboratoře a zasáhnout samotnou produkci jeho drogové říše. Pablovi se začíná hroutit jeho samotná drogová produkce a nevezme do zrovna příjemně. Začne totiž cíleně útočit na policii a... jak se to celé vyvrbí se dozvíte v televizi!

Narcos
Autor: Netflix Narcos

Premiérová 2. řada Narcos začíná na Prima COOL v neděli ve 22.00.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!