Názvy těchto 8 filmů absolutně nedávají smysl! Který vám přijde nejvíc mimo?!

I mistr filmař se někdy utne.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Odstřelovač - upoutávka

reklama

Čtvrteční cooltovní movie vám tentokrát na Prima COOL ve 21.50 představí Odstřelovače s Dolphem Lundgrenem! Jenom v něm nečekejte odstřelování – ačkoliv tu Dolfi samozřejmě vezme do ruky i kvér, hlavní story se zaobírá minami, k čemuž odkazuje i původní anglický název Sweepers. Podobné "boty" ve jménu filmu, v češtině i angličtině, ale nejsou ničím výjimečným.

08) Nekonečný příběh 2

Dáme filmovým producentům jednu radu zadara – pokud je něco "nekonečný příběh", jak to probůh může mít pokračování? Totéž platí i pro nejrůznější "Poslední kapitoly" nesmrtelných sérií, které s železnou pravidelností posledními kapitolami věru nejsou.

Nekonečný příběh 2
Autor: Warner Bros. Nekonečný příběh 2

07) Without Warning

Tenhle hororový TV film z roku 1994 o tom, kterak dvojice nýmandů vyrazí do hor a začne je něco nahánět, se doslova jmenuje "Bez varování". Ústřední duo je však hned zkraje filmu varováno, aby nikam nejezdilo!

Without Warning
Autor: CBS Without Warning

06) Karate Kid

Zatímco někdejší název byl okey, v novém rebootu s Jadenem Smithem pozbyl logiky – film byl totiž namísto japonských vlivů přesazen do Číny, a v té se karate nepraktikuje. Namísto toho po celou dobu vidíme kung fu.

Karate Kid
Autor: Columbia Pictures Karate Kid

05) G.I. Jane

Termín G.I. Joe se sice skutečně používá pro příslušníky armádních složek mužského pohlaví, ale hlavní hrdinka filmu se snaží dostat k Navy SEALs, což je součást námořnictva – navíc dost zatížená na to, aby nebyla označována jako "vojáci", ale "námořníci".

G.I. Jane
Autor: Buena Vista G.I. Jane

04) Počátek

Nolanova sci-fi pecka Inception je o tom, jak musí Leo DiCaprio někomu vnuknout myšlenku, a její název lze doslova přeložit jako Vnuknutí. Český distributor ale musel vybrat název dávno předtím, než tajnůstkářský režisér odhalil zápletku, takže máme na krku prakticky nevysvětlitelný Počátek.

Počátek
Autor: Warner Bros. Počátek

03) Mechanický pomeranč

Jasně, kdesi v útrobách knižní předlohy je tenhle obskurní název nějak logicky vysvětlen – ale 99 % diváků Burgessovu knihu nečetlo a zůstal tak před nimi toliko "divně pojmenovaný film, v němž ani jednou nikdo nevytáhl z kapsy ovoce plné ozubených koleček"!

Mechanický pomeranč
Autor: Warner Bros. Mechanický pomeranč

02) Matrix

Viděl někdo někdy v celé trilogii Matrix nějakou matici? V Matrixu měla být nějaká pravidelnost, řád, podklad – ač na první pohled třeba neviditelný. Namísto toho máme trilogii pojmenovanou po něčem, co během jejích šesti hodin nikdy nikdo neukáže.

Matrix
Autor: Warner Bros. Matrix

01) Odstřelovač

Film o někom, kdo se živí jako pyrotechnik? Zápletka zabývající se nebezpečnými minami a výbušninami? Eh, víte co, pojmenujte to celé raději "ODSTŘELOVAČ"!

Odstřelovač
Autor: Nu Image Odstřelovač

Odstřelovač vyrazí vstříc dobrodružství na Prima COOL ve čtvrtek ve 21.50.

reklama

reklama