Nová Hvězdná brána je blíž než kdy dřív. Co se po 10 letech konečně změnilo?

Chystaný návrat do světa Hvězdné brány konečně získává pevnou půdu pod nohama.
Hvězdná brána
Hvězdná brána
Metro-Goldwyn-Mayer

reklama

Dlouhé čekání na pokračování seriálové Hvězdné brány by mohlo být již brzy u konce. Vlastníka filmových a televizních práv, společnost MGM (Metro-Goldwyn-Mayer), totiž koupil za 8,45 miliard dolarů internetový gigant Amazon, který jistě bude chtít rozjet řadu projektů, které byly v důsledku neutěšené finanční situace v MGM dosud zamrzlé.

Nedávný rozhovor s Amandou Tapping, představitelkou seriálové Samanthy Carter, prozradil, že na pokračování Hvězdné brány pracuje spolutvůrce prvního seriálu Brad Wright. Ten už řadu let čeká na schválení, aby se nový seriál mohl přehoupnout do výroby, studio MGM se ale pořád k ničemu nemělo. Amazon by naproti tomu mohl být daleko vstřícnější, jelikož MGM koupil právě proto, aby vytěžil řadu slavných značek.

Pod křídly Amazonu se nově nachází také James Bond, Rocky, Creed, RoboCop, Tomb Raider, Růžový panter, Fargo, Příběh služebnice nebo Vikingové. Hvězdná brána ale vyloženě čeká jen na to, až se schválí nachystaný čtvrtý seriál, tak doufejme, že k tomu dojde co nejdříve.

Kdy myslíte, že se konečně představí nová Hvězdná brána?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!