Nová reality show smíchala LOST a Kdo přežije. Tady je první trailer

Dostat bychom měli pořádnou dávku napětí i tajemna.
Nová reality show si bere hodně ze seriálu Ztraceni
Nová reality show si bere hodně ze seriálu Ztraceni
ABC/Dostaway
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Seriál Ztraceni (Lost) asi nemusíme nikomu představovat. Ve své době byl skutečným kultem, nakopnul kariéru svému tvůrci J. J. Abramsovi a vlastně stál u počátku současné quality TV. A taky vyvolával regulární diváckou závislost. A přesně takové ambice má i nová reality show s názvem Castaways (Trosečníci).

"Představte si, že zkřížíte Kdo přežije a seriál Ztraceni, ale bez scénáře," vysvětlili tvůrci. Na začátku bude 12 lidí vysazeno na různá místa opuštěných ostrovů v Indonésii s jednoduchým cílem – přežít. Budou mít jen jedno vyplavené zavazadlo a vše další již budou muset hledat rozeseté v přírodě, kde najdou taky tajemné artefakty nebo opuštěné pozůstatky, které jim dají klíč k úspěchu.

Zda se vydají vyhledat ostatní a budou nějak spolupracovat, bude záležet jenom na nich. Tvůrci se postarají o to, aby se dostávali do rozličných rizikových situací, o kterých však dopředu nebudou vědět vůbec nic.

Nejzajímavější na formátu však budou flashbacky, které moc dobře známe právě ze seriálu Ztraceni. V nich se dozvíme více o minulosti postav a o tom, jak souvisí s tím, co se jim děje na ostrově. "Poznáte, že příběh soutěžících je mnohdy daleko temnější, než jste si původně představovali."

Nová show se na obrazovky podívá letos v srpnu. Zatím mrkněte na první upoutávku. Líbí?


Sledujte COOL na Instagramu a přidejte se do nových facebookových skupin COOL PROGRAM, COOL KINO a COOL VÝTLEM!

Reklama
Reklama