Nová reality show smíchala LOST a Kdo přežije. Tady je první trailer

Dostat bychom měli pořádnou dávku napětí i tajemna.
Nová reality show si bere hodně ze seriálu Ztraceni
Nová reality show si bere hodně ze seriálu Ztraceni
ABC/Dostaway

reklama

Seriál Ztraceni (Lost) asi nemusíme nikomu představovat. Ve své době byl skutečným kultem, nakopnul kariéru svému tvůrci J. J. Abramsovi a vlastně stál u počátku současné quality TV. A taky vyvolával regulární diváckou závislost. A přesně takové ambice má i nová reality show s názvem Castaways (Trosečníci).

"Představte si, že zkřížíte Kdo přežije a seriál Ztraceni, ale bez scénáře," vysvětlili tvůrci. Na začátku bude 12 lidí vysazeno na různá místa opuštěných ostrovů v Indonésii s jednoduchým cílem – přežít. Budou mít jen jedno vyplavené zavazadlo a vše další již budou muset hledat rozeseté v přírodě, kde najdou taky tajemné artefakty nebo opuštěné pozůstatky, které jim dají klíč k úspěchu.

Zda se vydají vyhledat ostatní a budou nějak spolupracovat, bude záležet jenom na nich. Tvůrci se postarají o to, aby se dostávali do rozličných rizikových situací, o kterých však dopředu nebudou vědět vůbec nic.

Nejzajímavější na formátu však budou flashbacky, které moc dobře známe právě ze seriálu Ztraceni. V nich se dozvíme více o minulosti postav a o tom, jak souvisí s tím, co se jim děje na ostrově. "Poznáte, že příběh soutěžících je mnohdy daleko temnější, než jste si původně představovali."

Nová show se na obrazovky podívá letos v srpnu. Zatím mrkněte na první upoutávku. Líbí?


Sledujte COOL na Instagramu a přidejte se do nových facebookových skupin COOL PROGRAM, COOL KINO a COOL VÝTLEM!

reklama

reklama