Spasí Zaklínače nový seriál? Jeho epický trailer sází na slavnou postavu

Zaklínačská sága se vydává hodně neprozkoumaným směrem. Nový trailer však přináší lepší představu, co nás čeká na konci...
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nový trailer seriálu Zaklínač: Pokrevní pouto

reklama

Seriálový Zaklínač to má nahnuté. Henry Cavill, představitel hlavní postavy Geralta z Rivie, oznámil, že u seriálu končí a už natočená třetí série bude jeho poslední. Pak by ho měl vystřídat Liam Hemsworth (Hunger Games), otázkou však zůstává, zda k tomu vůbec dojde.

Šancí napravit si reputaci může být prequel Zaklínač: Pokrevní pouto, který zamíří on-line už 25. prosince, nastal tedy čas na velký trailer soustředící se na představení ústřední bandy hrdinů a štědrou porci akce. Nejvýraznější tváří je jistě Michelle Yeoh v roli elfské bojovnice Scian pátrající po posvátném meči. Dále pak uvidíme Sophii Brown jako válečnici Éile nebo Laurence O’Fuaraina jako neohroženého Fjalla.

Zaklínač
Autor: Netflix Zaklínač

Největší eso však trailer vytáhne ve svém závěru, kdy postava Seanchai (Minnie Driver) schopná cestovat mezi časy a světy vyzve zbědovaného barda, aby znovu oživil příběh tím, že ho přezpívá. A tím bardem je Geraltův souputník Marigold (Joey Batey). Bude tak pojítkem mezí příběhem odehrávajícím se 1 200 let v minulosti za doby Konjunkce sfér a světem Geralta.

Seriál pod vedením Declana De Barry (Iron Fist, Zaklínač) provází problematická pověst. Byl z původních šesti dílů přestříhán na čtyři a neobešel se bez dvojích přetáček. Snad dopadne lépe než univerzálně kritizovaná druhá série klasického Zaklínače.

Zdroj: Collider

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!