Nový trailer Obi-Wana Kenobiho ukazuje, jak legendární Jedi narazí na Dartha Vadera

Druhá upoutávka chystaného seriálu opravdu nešetří akcí ani postavami... a dojde i na setkání učitele a žáka, kteří se ocitli každý na jiné straně Síly.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Obi-Wan Kenobi vs. Darth Vader
Lucasfilm

reklama

Skalní fanoušci jistě vědí, že 4. květen je každoročně dnem Star Wars, na který jsme se letos dočkali druhého traileru napjatě očekávaného seriálu Obi-Wan Kenobi. V něm vidíme Obi-Wana (Ewan McGregor), jak se snaží přemluvit neústupného Owena Larsona (Joel Edgerton), ať mu dovolí trénovat mladého Lukea Skywalkera. Jenže ten se nenechá obměkčit a odpoví odmítavě: „Aby to dopadlo, jako když jsi trénoval jeho otce?

Obi-Wan Kenobi vs. Darth Vader
Autor: Lucasfilm Obi-Wan Kenobi vs. Darth Vader

Šestidílný seriál odehrávající se deset let po událostech Epizody III: Pomsta Sithů má premiéru už 27. května, takže se nová upoutávka nedrží zpátky. Vidíme v ní Velkého Inkvizitora (Rupert Friend), inkvizitorku Revu (Moses Ingram), mladého Lukea (Grant Freely) a v závěru dojde i na zmíněného Lukeova otce, tedy Anakina Skywalkera aka Dartha Vadera – opět v podání Haydena Christensena.

Fanoušci stále doufají, že uvidí i Dartha Maula, který byl sice na konci Epizody I rozseknut vejpůl, ale díky robotickým nohám získal možnost dál sloužil temné straně Síly. Šéfka seriálu Deborah Chow však nedávno prohlásila, že s jeho účastí nemáme počítat. Kéž by jen blafovala!

Těšíte se?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!