V seriálu s Obi-Wanem Kenobim se objeví i hvězdy Hry o trůny a Rychle a zběsile

Jeden z nejoblíbenějších rytířů Jedi dostal vlastní seriál a nyní bylo konečně potvrzeno jeho obsazení.
Anakin Skywalker a Obi-Wan Kenobi
Anakin Skywalker a Obi-Wan Kenobi
Lucasfilm

reklama

Co nevidět se roztočí kamery na place nového seriálu ze světa Star Wars. A ne ledajakého. Po letech proseb fanoušků se vrchní šéfové společností Lucasfilm a Disney slitovali a konečně kývli na vznik seriálu o legendárním rytíři Jedi Obi-Wanu Kenobim. Ten bude v období mezi Pomstou Sithů a Novou nadějí hlídat na Tatooinu malého Luka Skywalkera a dost možná zažívat i další zajímavá dobrodružství. A nyní už víme, kdo ztvární většinu stěžejních postav vedle do role Obi-Wana se navracejícího Ewana McGregora.

Již před časem bylo potvrzeno, že se McGregor opět sejde na place se svým parťákem z Epizod I–III Haydenem Christensenem, který opět ztvární sithského Lorda Vadera/Anakina Skywalkera. Kromě něj ale diváky určitě potěší návrat Joela Edgertona a Bonnie Piesse, kteří se v Epizodách II a III ujali rolí strýčka Owena a tetičky Beru Larsových. Ano, tímhle obsazením se definitivně potvrzuje, že malý Luke Skywalker bude rovněž přítomen. Byť zatím není obsazen.

Dále se mohou fandové těšit na Kumaila Nanjianiho (chystaná komiksovka od Marvelu Eternals), hvězdu Hry o trůny Indiru Varmu (hrála Ellariu Sand), sympatickou Moses Ingram ze seriálu Dámský gambit nebo Sung Kanga, kterého všichni milujeme jako brambůrky pojídajícího Hana z Rychle a zběsile. Tuto skvadru pak doplní ještě Simone Kessell, Benny Safdie a syn rappera Ice Cuba, O‘Shea Jackson Jr., jenž byl naprosto fenomenální v hip-hopovém trháku Straight Outta Compton.

Pokud vše půjde dobře, šestidílné minisérie s Obi-Wanem bychom se měli dočkat v průběhu roku 2022.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!