Obi-Wan Kenobi vs. Darth Vader: Obrázky z nového seriálu potvrzují další epický duel

Obi-Wan Kenobi se ve svém novém seriálu znovu utká s Anakinem Skywalkerem.
Obi-Wan Kenobi vs. Darth Vader v novém seriálu
Obi-Wan Kenobi vs. Darth Vader v novém seriálu
Lucasfilm

reklama

Fanoušci Star Wars se opět dočkají něčeho speciálního. Na příští rok se totiž chystá seriál s všeříkajícím názvem Obi-Wan Kenobi. Děj se bude odehrávat asi deset let po událostech třetí epizody s podtitulem Pomsta Sithů, dozvíme se tedy něco o dobrodružstvích Obi-Wana po porážce Anakina a před událostmi čtvrté epizody, v níž mladý Luke Skywalker potkal tajemného Bena Kenobiho na pouštní planetě Tatooine.

Rozpohybované ukázky z chystaného seriálu jsme se zatím nedočkali, a tak je potřeba si vystačit s novými concept arty. U nich se mohou fanoušci namlsat nejen typicky velkolepé architektury, ale především atraktivního lákání na souboje oblíbených hrdinů. Přesně tak, Obi-Wan s Anakinem si znovu dají velkolepý duel – tentokrát samozřejmě v době, kdy už z mladého učedníka bude Darth Vader.

Studio Disney, které za příběhy z předaleké galaxie už nějakou dobu stojí, zlanařilo Ewana McGregora, který Kenobiho ztvárnil v prequelové trilogii. Vrátí se i Hayden Christensen, jenž ve zmíněných epizodách odehrál přerod Anakina Skywalkera v Dartha Vadera. Režie se ujme Deborah Chow, která má na kontě třeba několik epizod chváleného Mandaloriana. Výsledek její práce přitom uvidíme v roce 2022, kdy seriálový Obi-Wan Kenobi dorazí rovnou na internet.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!