První trailer seriálu s Obi-Wanem Kenobim je nirvánou pro fanoušky Star Wars

Konečně je tu pohled na dosud nepoznané období legendárního mistra řádu Jedi.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Obi-Wan Kenobi vs. Darth Vader v novém seriálu
Lucasfilm

reklama

Přesně měsíc po vyvrcholení seriálu The Book of Boba Fett fanoušci konečně dostávají první ukázku z aktuálně nejočekávanějšího projektu ze světa Star Wars. Je jím seriálový Obi-Wan Kenobi s Ewanem McGregorem, který si tak zopakuje roli z prequelové filmové trilogie.

Šestidílný seriál se odehrává po jejím konci, tedy v období před úplně prvními filmovým Star Wars, kdy se Kenobi musí vyrovnat se zmasakrováním řádu Jedi. Ukrytý na planetě Tatooine se snaží postarat o to, aby Luke Skywalker vyrostl zdárně v muže a mohl konfrontovat svého otce Anakina, který se obrátil na temnou stranu Síly a stal se z něj přisluhovač galaktického Impéria – obávaný Darth Vader.

Ewan McGregor jako Obi-Wan Kenobi
Autor: Lucasfilm Ewan McGregor jako Obi-Wan Kenobi

Právě Darth Vader se ke spokojenosti všech příznivců objeví i v novém seriálu, ztvárněný opět Haydenem Christensenem. Rolí opatrovníků malého Luka Skywalkera, tedy strýčka Owena a tetičky Beru, se taky ujmou známé Star Wars tváře – Joel Edgerton a Bonnie Piesse.

Seriál má jiný tvůrčí tým než předchozí The Mandalorian a The Book of Boba Fett, jelikož za ním nestojí Jon Favreau. Na starost ho dostala zkušená seriálová režisérka Deborah Chow (film The High Cost of Living), hlavním scenáristou je pak Joby Harold (Král Artuš: Legenda o meči, Armáda mrtvých). Jak odhalil nedávný plakát, seriál dorazí už 25. května 2022.

Těšíte se?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!