Nejepičtější trailer nového Pána prstenů je tady. Jestli vás nepřesvědčí tohle, rovnou to vzdejte

Velký návrat Pána prstenů se představuje v dosud největší a nejpůsobivější upoutávce.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Pán prstenů: Prsteny moci
Amazon Studios

reklama

Chvíle, na kterou jsme všichni čekali, je konečně tady. Seriálový Pán prstenů vypustil do světa hlavní trailer, jenž by měl celý svět přesvědčit o tom, že je návrat do Středozemě dobrý nápad. Ve dvouapůlminutové upoutávce nechybí osudové promluvy, tolkienovské příšery nebo ohromná města. Vzhledem k tomu, že jde přece jen o streamovací produkt, ale nečekejte, že přestanete dýchat podobně jako u trailerů Návratu krále.

Pán prstenů: Prsteny moci
Autor: Amazon Studios Pán prstenů: Prsteny moci

Jacksonovy filmy zkrátka byly o level jinde, na druhou stranu... v aktuální konkurenci (Kolo času, Rod draka, Zaklínač) se Prsteny moci rozhodně neztrácejí. Milovníci fantasy tak zřejmě neodolají tomu, aby si je pustili, otázkou však je, zda si je pustí i někdo jiný. Amazon totiž do seriálu nainvestoval monstrózních 465 milionů dolarů a potřebuje, aby ho sledoval celý svět. Přejeme hodně štěstí!

Zdroj: Entertainment Weekly

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!