Hvězda filmového Pána prstenů setřela nový seriál. Řekla o něm věci, s nimiž řada lidí souhlasí

Představitel jedné z ústředních postav historie Středozemě se podělil o svůj názor na nový seriál.
Pán prstenů: Dvě věže
Pán prstenů: Dvě věže
Warner Bros.

reklama

Bernarda Hilla (77) známe především jako vládce Rohanu, krále Théodena, z filmové adaptace Pána prstenů. Upoutal ale i rolemi ve filmech jako Titanic, Valkýra nebo Lovci lvů. Na otázku britského deníků Metro, zda sledoval nové seriálové zpracování s podtitulem Prsteny moci, odpověděl dost jasně: „Ne, nezajímá mě to.“

Seriál totiž považuje za nadbytečný. „Je to jen prostředek na vydělávání peněz a nechci se na to dívat, ani toho být součástí. Přeju jim hodně štěstí a tak, ale pro mě nejde o upřímnou věc,“ prohlásil herec, pro něhož jde o vypočítavou snahu dál ždímat už dobře zpracovanou látku.

Bernard Hill jako král Théoden v Pánovi prstenů
Autor: Warner Bros. Bernard Hill jako král Théoden v Pánovi prstenů

„Myslím, že na hraně bylo už natočení Hobita, což byla krátká knížka... Rozšířili to, ale každá věc jde roztáhnout jen do určité míry. Myslím, že v Hobitovi se jim to ještě povedlo, protože tam jsou bezpochyby některé velmi dobré věci,“ podotkl Hill.

Seriál Prsteny moci se přitom osmidílnou první sezonou teprve otevřel. V plánu prequelového příběhu jsou ještě další čtyři série, které mají rekordní plánovaný rozpočet více než miliardu dolarů.

Zdroj: Metro

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!