U nového traileru Pána prstenů budete kroutit hlavou. Tvůrci učinili jednu bizarní volbu

Velký návrat Pána prstenů se dá prodat mnoha úžasnými způsoby. Někoho ale místo nich napadlo tohle...
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Pán prstenů: Prsteny moci
Amazon Studios

reklama

Proč boha jeho tahle moderní hudba? Přesně tuhle otázku budete mít na jazyku během nového traileru Prstenů moci. Seriálový prequel Pána prstenů, který nás vezme do Druhého věku Středozemě, měl jít naproti armádě fanoušků, kteří milují hudbu Howarda Shorea. Jenže i když Shore složil hlavní motiv celého seriálu, tvůrci se rozhodli, že dosud největší upoutávce prstenovou atmosféru odepřou.

Pán prstenů: Prsteny moci
Autor: Amazon Studios Pán prstenů: Prsteny moci

Místo toho fasujeme jakýsi marný pokus o moderní přístup k látce, která se tím chtě nechtě posouvá někam ke Kolu času nebo Světlu a stínům – tedy daleko nižší váhové kategorii žánru fantasy. Co naplat, že tu všechno vypadá hrozně draze. Tolkienovské kouzlo zcela chybí a je otázkou, zda ho seriál vyčaruje alespoň v samotných epizodách. Rod draka akorát nasadil laťku fantasy comebacků velmi vysoko, takže... hodně štěstí!

Zdroj: Screenrant

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!