Parádní trailery seriálů od Marvelu. Je lepší Loki, WandaVision, nebo Falcon a Winter Soldier?

Disney a Marvel chystají seriálovou invazi a lákají parádními ukázkami.
Trailer na Lokiho a Falcona s Winter Soldierem.
Trailer na Lokiho a Falcona s Winter Soldierem.
Marvel Studios

reklama

Už nějakou dobu se ví, že Marvel hodlá kromě filmů fanouškům ve velkém servírovat několik seriálů ročně, v nichž se svých dobrodružství dočkají oblíbené vedlejší postavy. Včera večer pak Disney pořádal konferenci, během níž ukázal první upoutávky prakticky ke všem chystaným seriálům. Co nás tedy příští rok čeká? Už na začátku roku dorazí očekávaná WandaVision, v níž se hrdinka Scarlet Witch ve svých vizích vypadající jako sitcomy z 50. let bude potkávat se svým milovaným Visionem. A bude to nejspíš pořádně osobitý bizár.

V březnu pak dorazí týmovka nejlepších kamarádů Kapitána Ameriky, Falcona a Winter Soldiera. Sam Wilson sice dostal v závěru Avengers: Endgame od Kápa ikonický štít a měl tedy převzít pomyslnou štafetu, hlavní hrdina se ale místo toho vrátil ke křídlům a odkazu Stevea Rogerse se malinko obává. Trailer však láká na pořádný akční nářez a skvělou chemii mezi ústřední dvojicí.

No, a v květnu pak nedorazí nikdo menší než divácký oblíbenec Loki. Nesmíme však zapomenout za fakt, že tentokrát dostaneme „zlou“ verzi Lokiho, který utekl během Endgame ze zajetí Avengers společně s Tesseractem. A během svého cestování zažije nejen spoustu akce, ale také oblíbeného komediálního herce Owena Wilsona!

Skalní fanoušky Marvelu by pak mohla potěšit také animovaná série What If…?, která bude zkoumat alternativní verze hrdinů a známých událostí. Jak by to dopadlo, kdyby se Kapitánem Amerikou stala agentka Carterová, T'Challa aka Black Panther byl Star-Lordem ze Strážců galaxie a naši oblíbení hrdinové se proměnili v zombíky? To vše se zde dozvíte.

A Marvel pak první záběry láká také na dobrodružství u nás nepříliš známé mladé hrdinky Ms. Marvel, jejíž schopností je se pořádně natahovat. Hrdinka s civilním jménem Kamala Khan se pak objeví také ve dvojce Captain Marvel.

Který z komiksových trailerů se vám líbí nejvíc?

Falcon a Winter Soldier, Loki

První záběry ze seriálů od Marvelu: Loki, Falcon a Winter Soldier, WandaVision

Scarlet Witch a Vision

WandaVision: Nový sitcom od Marvelu dostal první trailer

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!