O čem je 1. díl cooláckého seriálu Po hlavě? Indyho čeká Švédská trojka!

Každé pondělí běží na Prima COOL nový díl seriálu o nevyzrálém smolaři se sexy mozkem, který statečně čelí nástrahám a trapasům, jež si pro něj život přichystal.
Po hlavě
Po hlavě
Prima COOL

reklama

Indy přijde o práci a opustí ho přítelkyně. Aby utáhl nájem, musí si najít spolubydlícího. Dá si však záležet, aby spojil příjemné s užitečným a našel si k sobě do bytu někoho, kdo mu bude nejen pomáhat s nájmem.

Z adeptů si nakonec vybere krásnou a sympatickou holku, ze které by se mohla vyklubat nejen příjemná spolubydlící, ale taky fajn kámoška a možná i něco víc. Nicméně se nadále snaží přemluvit svoji bejvalku k tomu, aby se vrátila a dala mu ještě jednu šanci.

Ta však nechce o návratu slyšet a jediný důvod, proč přijde k Indymu naposledy domů, je ten, že si tam něco zapomněla. Seznamuje se s Indyho spolubydlící Ámou a zdá se, že si holky rozumí. Indy vycítí příležitost zaskórovat hned dvakrát, všechno ale nakonec dopadne úplně jinak!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Po hlavě (1) - upoutávka

Obsazení 1. dílu:

Indy – Petr Buchta
Mozek – Igor Chmela
Viktor – Filip Kaňkovský
Áma – Barbora Mottlová
zebřička/Jana – Tereza Vítů
Taranťák/Týpek – Filip Šebšajevič

Premiérové díly Po hlavě běží na Prima COOL každé pondělí ve 20.15.

reklama

reklama