O čem je 2. díl cooláckého seriálu Po hlavě? Áma dostane kopačky od Indyho přítelkyně

Každé pondělí běží na Prima COOL nový díl seriálu o nevyzrálém smolaři se sexy mozkem, který statečně čelí nástrahám a trapasům, jež si pro něj život přichystal.
Po hlavě
Po hlavě
Prima COOL

reklama

Indy změnil svůj přístup k životu a začal zdravě žít a sportovat. Poté, co mu jeho nová spolubydlící přebrala holku, se rozhodl, že si za odstupné po vyhazovu z práce zaplatí super dovolenou na Bali. Návštěvy v baru u Viktora však neomezil, jen se zdržuje pití alkoholu.

Právě tam poprvé narazí na Vietnamku Hop, kterou si tam Viktor nakvartýroval, když jí z neznámých důvodů zavřeli večerku. Viktor, který neustále vymýšlí, jak svůj bar zviditelnit a zvýšit návštěvnost, přišel s nápadem dát lidem to, co je zakázané - otevřel si malé casino. Nechal se však svést a ve vlastním casinu prohrál vše, co měl.

Do toho Indy zjišťuje, že spolubydlící Áma dostala kopačky od Indyho expřítelkyně. Společně zajdou k Viktorovi do baru, kde se chce Áma svým žalem propít. Viktor vytuší příležitost a snaží se Indyho zlomit k tomu, aby ho založil z peněz, které má našetřené na cestu na Bali. Jako obvykle tím ale začínají ještě větší problémy...

Po hlavě (2) - upoutávka
Po hlavě (2) - upoutávka

Obsazení 2. dílu:

Indy – Petr Buchta
Mozek – Igor Chmela
Viktor – Filip Kaňkovský
Áma – Barbora Mottlová
Hop – Michaela Dinhová
Nerd – Šimon Krůpa

Premiérové díly Po hlavě běží na Prima COOL každé pondělí ve 20.15.

reklama

reklama