O čem je 2. díl cooláckého seriálu Po hlavě? Áma dostane kopačky od Indyho přítelkyně

Každé pondělí běží na Prima COOL nový díl seriálu o nevyzrálém smolaři se sexy mozkem, který statečně čelí nástrahám a trapasům, jež si pro něj život přichystal.
Po hlavě
Po hlavě
Prima COOL

reklama

Indy změnil svůj přístup k životu a začal zdravě žít a sportovat. Poté, co mu jeho nová spolubydlící přebrala holku, se rozhodl, že si za odstupné po vyhazovu z práce zaplatí super dovolenou na Bali. Návštěvy v baru u Viktora však neomezil, jen se zdržuje pití alkoholu.

Právě tam poprvé narazí na Vietnamku Hop, kterou si tam Viktor nakvartýroval, když jí z neznámých důvodů zavřeli večerku. Viktor, který neustále vymýšlí, jak svůj bar zviditelnit a zvýšit návštěvnost, přišel s nápadem dát lidem to, co je zakázané - otevřel si malé casino. Nechal se však svést a ve vlastním casinu prohrál vše, co měl.

Do toho Indy zjišťuje, že spolubydlící Áma dostala kopačky od Indyho expřítelkyně. Společně zajdou k Viktorovi do baru, kde se chce Áma svým žalem propít. Viktor vytuší příležitost a snaží se Indyho zlomit k tomu, aby ho založil z peněz, které má našetřené na cestu na Bali. Jako obvykle tím ale začínají ještě větší problémy...

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Po hlavě (2) - upoutávka

Obsazení 2. dílu:

Indy – Petr Buchta
Mozek – Igor Chmela
Viktor – Filip Kaňkovský
Áma – Barbora Mottlová
Hop – Michaela Dinhová
Nerd – Šimon Krůpa

Premiérové díly Po hlavě běží na Prima COOL každé pondělí ve 20.15.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!