O čem je 6. díl cooláckého seriálu Po hlavě? Indyho čeká rande naslepo

Každé pondělí běží na Prima COOL nový díl seriálu o nevyzrálém smolaři se sexy mozkem, který statečně čelí nástrahám a trapasům, jež si pro něj život přichystal.
Po hlavě
Po hlavě
Prima COOL

reklama

Indy má volno a Ámu vyhodili z práce, což zapříčiní trapnou situaci, při které Áma načapá Indyho s rukou v trenkách. Indy je Viktorem přesvědčen k tomu, aby si zkusil nabrnknout nějakou holku místo sledování péčka, a to pomocí apky, kterou on sám využívá k tomu, aby do baru přitáhl ženy chtivé se seznámit, aby si zajistil klientelu.

Indy tak absolvuje rande naslepo, ale nevyvíjí se to zrovna podle představ. Navíc je okraden, a ani doma to nemá lehký. Ámě hráblo a začala diktovat podmínky společného soužití u Indyho v bytě. V důsledku všech problémů, které oba trápí, se pohádají a Áma se chce odstěhovat.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Po hlavě (6) - upoutávka

Obsazení 6. dílu:

Indy – Petr Buchta
Mozek – Igor Chmela
Viktor – Filip Kaňkovský
ÁMA – Barbora Mottlová
HOP – Michaela Dinhová
Dívka WC – Barbora Bezáková
LINDA – Nikola Ďuricová
LUCKA – Barbora Jánová

Premiérové díly Po hlavě běží na Prima COOL každé pondělí ve 20.15.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!