Po hlavě: Všechno, co potřebujete vědět o prvním původním seriálu Prima COOL

Indy je nevyzrálý smolař. Přišel o práci i o holku. Jediné, co mu zbylo, je jeho sexy mozek. Jenže nápady, které se mu líhnou v hlavě, rozhodně nejsou zárukou štěstí!
Po hlavě
Po hlavě
Prima COOL

reklama

Mladý, ale ne moc perspektivní Indy (Petr Buchta) je fakt smolař. Jak jinak by se mu „poštěstilo” přijít prakticky v tu samou chvíli o práci i o holku? Jediné, co mu zbývá, jsou zdánlivě skvělé nápady.

Ty se rodí v řídicím centru jeho hlavy, kde operuje Indyho mozek (Igor Chmela). Indy svému mozku pozorně naslouchá, ale ne vždycky poslechne. To proto, že ani mozek nemá patent na rozum a občas je lepší ho prostě ignorovat.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Po hlavě (1) - upoutávka

Kolem Indyho propuká chaos. Věci zřídka dopadnou tak, jak si představuje, i když si je pečlivě naplánuje. Jako když potřebuje spolubydlící, aby po vyhazovu utáhl nájem. Rozhodne se spojit příjemné s užitečným a nastěhuje k sobě krásnou a sympatickou Ámu (Barbora Mottlová). Doufá, že by se z ní mohla vyklubat nejen fajn kámoška, ale možná i něco víc… Jenže se plete!

Indymu nepomáhá ani jeho mozek, ani kamarád Viktor (Filip Kaňkovský). Postupně zjišťuje, že navzdory neštěstí v lásce, mu nepřeje štěstí ani v hazardních hrách, trpí syndromem vyhoření a krizí sexuální identity, riskuje rande naslepo, zaplete se s transvestitou a zažívá nekončící řadu zábavně trapných příhod – a hlavně nehod.

Po hlavě
Autor: Prima COOL Po hlavě

Zajímavosti:

  • Vůbec první původní seriál Prima COOL má premiéru 3. února. Vysílá se každé pondělí ve 20.15 a má zatím 10 epizod.
  • Petr Buchta, který má v seriálu Po hlavě hlavní roli Indyho, říká, že zahrát si na větší ploše v komedii bylo osvěžující a tvůrčí, protože jinak většinou dostává spíše role kriminálníků.
  • Petr Buchta dostal během natáčení zánět slepého střeva. „Po jednom celodenním natáčení, kdy jsem se během něj celou dobu kroutil jak striptérka u tyče a myslel si, že mám střevní chřipajznu nebo jsem něco špatnýho snědl, mi nakonec večer na poslední vytáhli akutní slepák,” říká. „Naštěstí se slepák ozval poslední den před týdenní pauzou v natáčení, takže jsem si mohl v nemocnici poležet a po týdnu jsem do toho zase skočil.”
Po hlavě
Autor: Prima COOL Po hlavě
  • Barbora Mottlová, která má roli Indyho spolubydlící a kamarádky Ámy, prozrazuje, že je to poprvé, co si zahrála lesbičku. „Ale zase se to od pocitů jako zklamání nebo naštvání či zamilovanost, které moje postava zažívá, neliší. Každopádně jsem si to natáčení moc užila,” říká.
  • Ve vedlejších rolích se objevují tyto osobnosti známé z filmů a televizních pořadů: Dana Morávková (Ordinace v růžové zahradě), Tereza Vítů (Ulice), Filip Šebšajevič (Dabing Street), Miroslav Hrabě (Gympl s (r)učením omezeným, Pojišťovna štěstí), Irena Máchová (Krejzovi, Ohnivý kuře), Radovan Klučka (Zrádci), Robert Miklúš (Dukla 61, Zrádci), Anežka Rusevová (Vzteklina, Ohnivý kuře, Vinaři), Marta Maťová (Amnestie, Policie Modrava), Natálie Topinková (Lynč), Tomáš Havlínek (Za oponou), Barbora Jánová (Ohnivý kuře, Slunečná), Pavlína Mourková (Bludičky, Všechny moje lásky), Ivana Stejskalová (Atentát, Vyprávěj), Ivo Novák (Sametoví vrazi, Modrý kód), Lukáš Tran (Na střeše, Zrádci), Michaela Dinhová (herečka a kaskadérka), Nikola Ďuricová (muzikál Čarodějka) nebo Dominik Vršanský (Socky).
Po hlavě
Autor: Prima COOL Po hlavě

Postavy:

Indy (Petr Buchta)
Notorický nevyzrálý smolař. Ne vždy se řídí zdánlivě dobrými radami vlastního mozku. Dostává se pravidelně do problémů a zažívá řadu nečekaných příhod a nehod.

Petr Buchta
Český herec se narodil 21. ledna 1985 v Karviné. Zahrál si ve filmech 10 pravidel, jak sbalit holku, Tajemství a smysl života, Hany, Nebezpečí klidu, v seriálech Po hlavě, Ulice, Drazí sousedé nebo v divadelních hrách Vražda na Nilu, Noční motýl, Vinnetou a Mach a Šebestová. Vystudoval Janáčkovu konzervatoř v Ostravě. Kromě herectví se také věnuje tvůrčí činnosti a psaní textů pro společnost Funny Bunny Films. Mluví anglicky a polsky. Hraje na kytaru, baskytaru a klavír, žongluje a věnuje se mnoha různým sportům jako: brusle, skateboard, chůdy, potápění, házená, tenis, nohejbal, volejbal nebo vodáctví.

Indy (Petr Buchta)
Autor: Prima COOL Indy (Petr Buchta)

Indyho mozek (Igor Chmela)
Mozek věčného smolaře Indyho má zdánlivě skvělé nápady, ale ani on nemá patent na rozum. Smůlou i štěstím zároveň je, že ho Indy ne vždy poslechne.

Igor Chmela
Český herec se narodil 2. ledna 1971 v Ostravě. Zahrál si ve filmech Ostravak Ostravski, Čtyři slunce, Rodina je základ státu, Karamazovi, v seriálech Po hlavě, Modrý kód, Případy 1. oddělení, Zázraky života, Ordinace v růžové zahradě nebo v divadelních hrách Asanace, Denně, Cantos a Česká válka. Objevil se v komediálních pořadech Na stojáka a Partička. Vystudoval Střední průmyslovou školu železniční v Letohradě a po návratu do Ostravy pracoval jako traťový dělník. Později vystudoval DAMU v Praze. Původně podanou přihlášku nejdříve vzal zpět a k přijímacím zkouškám šel dělat jen přihrávače v dialogu svému kamarádovi, herci Martinu Fingerovi, ale přijímací komisi natolik zaujal, že ho přesvědčila k dodatečnému podání nové přihlášky. Kromě herectví se věnuje také fotografování. Jeho bývalou manželkou je herečka Marta Vítů. Jeho druhou manželkou je herečka Jana Janěková ml., se kterou vychovává tři děti.

Indyho mozek (Igor Chmela)
Autor: Prima COOL Indyho mozek (Igor Chmela)

Viktor (Filip Kaňkovský)
Indyho kamarád pracuje jako barman v ne zrovna populárním baru. Štěstí se mu také vyhýbá, ale to hlavně proto, že si ho prostě nezaslouží. Často se zaplétá do Indyho smolných příhod. Někdy je dokonce strůjcem všeho neštěstí.

Filip Kaňkovský
Český herec a zpěvák se narodil 1. května 1985 v Praze. Zahrál si ve filmech Nabarvené ptáče, Pláč svatého Šebestiána, 8 hlav šílenství, Celebrity s.r.o., v seriálech Po hlavě, Za oponou, 1890 nebo v divadelních hrách Nová Atlantida, Krvavá svatba, Morčata a Láska a informace. Je frontmanem hudební skupiny Green Småtroll. Vystudoval hru na klavír na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze a herectví na DAMU v Praze. Je hercem Národního divadla.

Viktor (Filip Kaňkovský)
Autor: Prima COOL Viktor (Filip Kaňkovský)

Áma (Barbora Mottlová)
Indyho nová spolubydlící má menší tajemství, které romanticky naladěného smolaře nepříjemně zaskočí. Postupně se z nich stávají kamarádi.

Barbora Mottlová
Česká herečka, zpěvačka a modelka se narodila 18. července 1986 v Praze. Zahrála si ve filmech Léto s gentlemanem, Bitva kuchařů, Gangster Ka: Afričan, Obsluhoval jsem anglického krále, v seriálech Po hlavě, Krejzovi, Ohnivý kuře, Přístav nebo v divadelních hrách Sen noci svatojánské, Figarova svatba, Postelová fraška a Smrt obchodního cestujícího. Vystudovala módní návrhářství a herectví na Vyšší odborné škole herecké v Praze a scénická a mediální studia na Univerzitě Jana Ámose Komenského v Praze.

Áma (Barbora Mottlová)
Autor: Prima COOL Áma (Barbora Mottlová)

Hop (Michaela Dinhová)
Tajemná dívka, se kterou není radno si zahrávat. Její přítomnost Indyho mnohdy překvapí.

Hop (Michaela Dinhová)
Autor: Prima COOL Hop (Michaela Dinhová)

Premiérové díly Po hlavě vás na Prima COOL čekají každé pondělí ve 20.15.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!