Poslechněte si 7 nejlepších písniček ze Simpsonových

Zanotujte si se žlutou rodinkou.
Simpsonovi
Simpsonovi
FOX

reklama

Co Springfielďan, to muzikant! Fanoušci Simpsonových dobře vědí, že se pořádná porce scén jejich seriálu zhlédla v muzikálech i v popmusic – vybrali jsme několik písní, které nám v hlavě utkvěly nejvíce!

07) Nová chlapecká písnička

Elektronický zázrak, který vás skoro přesvědčil upsat se ozbrojeným silám, neválcoval hitparádu jenom díky podprahové kvalitě, ale i pořádně chytlavým tónům!

06) Lízina píseň k narozeninám

Který jiný seriál než Simpsonovi si k hostování pozve dobrou hvězdu popmusic (nějakého Michaela Jacksona), nechá ho zpívat triviální narozeninový song a poté vše zatají a předstírá, že ona hvězda nic nenazpívala?

05) Apův (lživý) song

Ztratil povolání, které definovalo jeho postavu, ale nebojí se o tom pěkně zanotovat! Apuova muzikálová vložka však nakonec skončí tak, jak by asi skončila většina muzikálových vložek v reálu – pláčem!

04) Kamenický song

Když se Homer upíše iluminátskému spolku, není sice z jejich plánů na dominanci světu nic moc – parta, která na srazech produkuje podobně krutózní písničky, však nemůže být špatná!

03) Óda na kožešiny

Montyho óda na stahování zvířat z kůže je tak dokonale ďábelská, že po ní člověk neví, jestli si má jít koupit pravý kožich anebo se osprchovat savem.

02) Dr. Zaius

Variace na Rock Me Amadeus je sice napsána jako parodie bizarních muzikálových předělávek, nebudeme však lhát – na parodii to vypadá pekelně povedeně! Kdyby se podobný muzikál objevil u nás, možná bychom ho už z principu nenáviděli o trochu méně než všechny ostatní.

01) Píseň o jednokolejce

Nic neumí prodat městu o pár desítkách kreslených postav systém rychlé hromadné dopravy tak jako pěkná písnička! Kultovní epizoda Simpsonových je sice muzikálovým číslem trochu zbrzděna, hudební duch scény však zas a znovu podtrhuje absurditu ústřední propozice postavit ve Springfieldu rychlodráhu!

Simpsonovi jsou na Prima COOL k dispozici každý všední den po 12. a 18. hodině.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama