POTVRZENO: Nový Batman přišel o režiséra stejně jako Deadpool! Co bude dál?

Další průšvih u DC...
Batman a Deadpool
Batman a Deadpool
Warner Bros./20th Century Fox

reklama

Studio Warner Bros. se rádo chlubí tím, že na rozdíl od Marvelu dává svým režisérům plnou kontrolu nad filmem – u jejich komiksového vesmíru od DC to ale čím dál tím víc skřípe. Wonder Woman kdysi opustila Michelle MacLaren, Flash přišel o Setha Grahama-Smithe i Ricka Famuyiwa a momentálně je bez režiséra, a to samé nyní potkalo i sólovku Batmana, kterou nebude režírovat Ben Affleck.

Představitel Bruce Waynea bude ve filmu pořád hrát, podílí se na scénáři a zůstává na postu producenta. Režijní otěže ale předá někomu jinému, což je podobný šok, jako když Tim Miller opustil dvojku Deadpoola. Tam se rychle našel náhradník, režisér Johna Wicka David Leitch. I u Batmana se tedy předpokládá brzký záskok (ve hře je třeba režisér Úsvitu planety opic Matt Reeves), pořád to ale nemění fakt, že je u Warnerů víc režisérských rozchodů, než je zdrávo.

Ještěže všechno běží hladce alespoň u Ligy spravedlnosti Zacka Snydera a Aquamana Jamese Wana. Po slabších ohlasech na Batman vs. Superman a Sebevražedný oddíl je totiž každá povedená komiksovka od DC vítaným zbožím!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!