POTVRZENO! Po 20 letech známe pravého otce Jona Snowa. Vyplnila se fandovská předpověď?

Co to znamená pro celý příběh?
snow dae
snow dae
HBO
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pozor, článek obsahuje spoilery
z 10. dílu 6. série Hry o trůny!

 

Ano, v posledních dnech se hodně věnujeme Hře o trůny. Řešili jsme matku Jona Snowa, jeho pravé jméno a vzpomínali jsme na 30 nejvíc šokujících momentů celého seriálu. Kdo je na řadě? Jonův otec. Načtěte si tedy článek o nedělním zvratu (je v něm shrnutá nejzásadnější scéna z posledního dílu) a můžeme se vrhnout na nové informace o teorii R+L=J:

jon wolf

Co přesně znamená velké odhalení z finále 6. série Hry o trůny?

Fanoušci od roku 1996 (publikace prvního dílu Písně ledu a ohně) spekulují o tom, že je Jon Snow synem Rhaegara Targaryena a Lyanny Stark. Seriálová Hra o trůny v neděli potvrdila, že je synem Lyanny. A teď jsme konečně vběhli do cílové rovinky, HBO totiž vydalo infografiku, v níž odhalilo rodinné vztahy většiny postav. Má v ní Jon "přikresleného" otce? To si pište. A samozřejmě je to Rhaegar!

truny info
Autor: HBO truny info

Z údajného levobočka Neda Starka se tak definitivně stává "píseň ledu a ohně" aneb potomek Starků ze severu a ohnivých Targaryenů. Jon Snow je centrální postavou knižní série a seriálu a Daenerys je mimochodem jeho teta (Rhaegar byl její starší bratr), což může vést k hodně zajímavým důsledkům.

Ned Stark, jeho umírající sestra Lyanna a malý Jon
Autor: HBO Ned Stark, jeho umírající sestra Lyanna a malý Jon
jon ned

VIDEO: O rodičích Jona Snowa se mluvilo od první série. Tohle všechno jste přehlédli!

 

Kdy se je dozvíme? Sedmá série Hry o trůny se začne natáčet už v červenci a premiéra se chystá na jaro 2017. Další novinky nás tedy nečekají zrovna brzy, rádi si na ně ale počkáme!

snow snow

Prozradilo finále 6. série Hry o trůny pravé jméno Jona Snowa?

Reklama
Reklama