POTVRZENO: Seriál s mladým Sheldonem má název a natočí ho režisér Iron Mana! Kdy bude premiéra?

Teorie velkého třesku dostane prequel.
Teorie velkého třesku
Teorie velkého třesku
CBS

reklama

O seriálu s malým Sheldonem se mluví už řadu měsíců, stanice CBS ho ale oficiálně potvrdila až nyní. Prequel Teorie velkého třesku, v němž si Iain Armitage zahraje devítiletého Sheldona Coopera, se bude jmenovat Young Sheldon a režie prvního dílu se ujme Jon Favreau (Iron Man, Iron Man 2, Kniha džunglí). S americkou premiérou se přitom počítá na podzim 2017 a celý seriál má mít voiceover, jenž dodá přímo "starý" Sheldon Jim Parsons.

Iain Armitage aka "Mladý Sheldon"
Autor: instagram.com/p/BRmPpHLB4ib/ Iain Armitage aka "Mladý Sheldon"

Děj se samozřejmě bude točit kolem Sheldonova dospívání v Texasu. Velkou roli tak bude mít jeho zbožná matka Mary, již si zahraje Zoe Perry (mimochodem dcera Laurie Metcalf, která Mary hraje v Teorii velkého třesku), a logicky se objeví i Sheldonův otec a jeho sestra Missy. Kdo si je zahraje? To se zatím neví. Obsazení "Mladého Sheldona" ale doplnila téměř neznámá jména Lance Barber, Raegan Revord a Montana Jordan, je tedy možné, že už jsou zbylé hlavní role rozebrané.

Těšíte se na prequel se Sheldonem? Anebo vám to nepřijde jako dobrý nápad? Dejte vědět v diskuzi a můžeme začít doufat, že se malý Shelly časem objeví i u nás na COOLu.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama