Předsatvitelka Daenerys vyzradila obrovský spoiler ze Hry o trůny! Tahle infromace zahýbe zbytkem seriálu

Fanoušci mohou slavné herečce opravdu poděkovat...
Hra o trůny
Hra o trůny
HBO

Uvedení sedmé řady seriálu Hra o trůny se už přiblížilo a fanoušci hltají každou novou informaci. Samozřejmě s respektováním toho, že něco by dopředu opravdu slyšet neměli, aby se nepřipravili o důležitý zvrat či překvapení. V tomto ohledu pak ničemu neposloužily výroky herečky Emilie Clarke, která hraje Daenerys, pokud to ale nemůžete vydržet, tady jsou spoilery.

V rozhovoru pro časopis Rolling Stone uvedla, že dlouhou dobu natáčení strávila v Irsku, což je lokace, kde se točí severní část Západozemí a místo, kde se po place pohybuje Jon Snow a jeho severští kumpáni. Jasně tím naznačila, že s jejím připlutím do Westeros nebudou tvůrci seriálu otálet a nechají ji v přítomnosti nynějšího krále Severu delší dobu. O vztahu s Jonem Snowem se ostatně hovoří už dlouho.

Co by to znamenalo pro děj příběhu? Stát se může cokoliv – ať už dojde k rozepři anebo romanci, mělo by jít o dosavadně nejsilnější momenty, které budou důležité pro závěr seriálu a očekávanou válku s Bílými chodci. Pomohou draci? Anebo se stanou zhoubou obyvatel Západozemí? Nezapomeňte, že co je mrtvé, může znovu vstát a připojit s k armádě nemrtvých!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama