PROZRAZENO: Známe 10 největších spoilerů ze 7. série Hry o trůny!

A teď už na ten seriál nemusíte koukat, rádo se stalo...
Hra o trůny - sedmá série
Hra o trůny - sedmá série
HBO

reklama

Těšíte se na další sérii seriálu Hra o trůny? Četli jste všechny knihy a užuž chcete vědět, co bude dál? Pak byste asi neměli číst následující řádky, neboť podle všeho obsahují podrobné informace o ději sedmé série, v níž by už mělo konečně dojít na postupné uzavírání osudů hlavních hrdinů. Ale ono vás to stejně hlodá, že ano? Tak pojďme na to – tady je 10 nejzásadnějších informací, které unikly na Reddit a začaly se nekontrolovatelně šířit!

JON + DAENERYS = VSL

Jon Snow konečně najde ženu svého srdce, kterou nebude nikdo jiný než matka draků – Daenerys. Ve třetí epizodě by se měli setkat, v sedmé údajně dojde na sex!

SANSA PROTI MALÍČKOVI

Sansa Stark si konečně uvědomí, že Malíček hraje vyšší hru, než bylo zpočátku zřejmé a prokoukne štvavou snahu popudit proti ní svou sestru Aryu. Pro Malíčka to nedopadne dobře.

ARYA JE ZABIJÁCKÁ MAŠINA

O smrt Malíčka se zapříčiní Arya, která si nejdříve vezme na mušku všechny zbývající syny Waldera Freye a pak půjde po všech, kdo jí kdy šlápli do kuřího oka.

ZEĎ PADNE!

Ochrana proti Bílým chodcům – všespásná Zeď – padne. Není řečeno, zda v celém rozsahu, ale přestane již tvořit tolik potřebnou ochranu před zlem ze Severu.

JON STÁLE NEPOZNÁ SVOU MATKU

Jon Snow ani za přispění Sama a Brana stále nezjistí, kdo byla jeho skutečná matka.

DANNY BUDE O DRAKA KRATŠÍ

Drak Viserion padne a jeho znovuzrozená verze bude sloužit Nočnímu královi!

OLENNA PŘIZNÁ VRAŽDU JOFFREYHO

Lady Olenna konečně prozradí, že stojí za smrtí Joffreyho Baratheona! Neznamená to ale, že by byl Tyrion ihned zproštěn viny.

JORAH SE UZDRAVÍ A SPOJÍ S DANNY

Samwell Tarly poslouží coby léčitel Joraha Mormonta, kterého dokáže zbavit smrtelné nemoci a vrátit ho tak zpět po bok Daenerys.

CERSEI KONEČNĚ UVĚŘÍ, ŽE ZA ZDÍ ŽIJÍ NEMRTVÍ

Velká výprava za Zeď, při níž zahyne Viserion a také Beric Dondarrion, bude mít za výsledek procitnutí Cersei, která konečně pochopí, že se na Westeros řítí zlo netušených rozměrů. Nakonec bude souhlasit se sjednocením vojska celého Západozemí.

CERSEI JE TĚHOTNÁ

A na závěr ještě jednou Cersei. I přes to, že ji v závěru šesté série trochu cvaklo v hlavě, nosí pod srdcem dalšího malého Lannistera! Detaily však přijdou ke slovu až v osmé sérii.

reklama

reklama