PRVNÍ FOTO: Nejsprostější gangsterský film dostane seriálovou podobu! V hlavní roli Ron Weasley!

To je teda fuck pecka!
Hlavní roli v seriálové podobě snímku Snatch bude mít Rupert Grint.
Hlavní roli v seriálové podobě snímku Snatch bude mít Rupert Grint.

reklama

Fajnšmekrům tenhle film nemusíme připomínat, protože patří do zlatého fondu drsných černých komedií, který katapultoval britského režiséra Guye Ritchieho mezi filmovou smetánku a později třeba taky do klína královny popu Madonny. Jmenuje se Podfu(c)k (Snatch), měl premiéru v roce 2000 a v neobvyklých rolích se v něm předvedli třeba Jason Statham, Brad Pitt, Stephen Graham nebo Benicio Del Toro.

Tahle drsná, špinavá a pořádně sprostá jízda o krádeži obřího diamantu a jeho cestě přes Londýn do New Yorku se teď dočká nové adaptace. Desetidílný seriál právě natáčí studio Sony, takže se premiéry dočkáme už příští rok.

Za seriálem sice nestojí Guy Ritchie, který momentálně finišuje velkofilm Král Artuš: Legenda o meči, ale tvůrci slibují podobný styl i atmosféru. Budeme pozorovat novou partu dvacátníků, kterým se podaří ukrást náklaďák plný cihel, jenže tím to teprve celé začíná... 

Hlavní roli si střihne Rupert Grint, kterého zná většina diváku jako Rona Weasleyho ze série o Harry Potterovi. Doplní ho třeba Doguray Scott (Živí mrtví: Počátek konce) nebo Ed Westwick (Super drbna). Hlavním režisérem bude Nicholas Renton (Tři mušketýři).

Mrkněte se na první fotky z natáčení, na kterých je vidět právě Rupert Grint ve šviháckém ohozu.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!