Punisher se vrátí v nové podobě. Co prozradila slavná herečka o chystané komiksovce?

Nejdrsnější marvelovský hrdina ještě neřekl poslední slovo.
The Punisher
The Punisher
Netflix

reklama

Marvel chystá reboot Punishera. Potvrdila to při sezení s fanoušky na Chicago Comic & Entertainment Expo herečka Rosario Dawson, která zvránila postavu Claire Temple v marvelovských seriálech Daredevil, Luke Cage, Iron Fist, Jessica Jones a The Defenders. V hlavní roli nové verze by se měl opět objevit Jon Bernthal (Město patří nám,  Železná srdce, Daredevil).

„Včera jsem zjistila, že bude další The Punisher, tak najednou cítím, že mám druhou šanci, protože to byl jediný ze seriálů, ve kterém jsem nebyla... a miluju Jona Bernthala,“ prohlásila Dawson. Její slova okamžitě strhla lavinu nadšených reakcí na sociálních sítích, jelikož The Punisher patří mezi fanouškovské favority. 

Další podrobnosti však budou známé až po oficiálním představení, kterého už se však dočkal spin-off Daredevila s názvem Echo. V něm bude slepý advokát Matt Murdock (Charlie Cox) pátrat po bývalém spojenci. Tím nemá být nikdo jiný než Jessica Jones v podání Krysten Ritter.

Po skončení druhé sezony Punishera mohl Jon Bernthal uplatnit své drsňácké charisma mimo jiné v šestidílné minisérii podle skutečné události Město patří nám. Vypráví o pádu zkorumpované policejní jednotky v americkém Baltimoru.

Těšíte se na nového Punishera?

Zdroj: Lad Bible

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!