První trailer nového Resident Evilu: Další krvavá jízda napříč apokalypsou je tady

Nejnovější zpracování legendární videoherní série se dívá do budoucnosti Raccoon City.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Trailer seriálu Resident Evil: Lék

reklama

To nejlepší z Resident Evil DNA slibuje čerstvý osmidílný seriál s českým názvem Resident Evil: Lék – pořádně drsné hrdinky, boj o přežití, monstra povědomá i zcela nová a samozřejmě tajemství k rozlousknutí. Odehrává se v roce 2036, tedy čtrnáct let poté, co virus poprvé způsobil globální apokalypsu, jeho dějištěm je New Raccoon City a premiéru si odbude už 14. července.

Celý děj se točí kolem rodiny Weskerů. Její hlavu Alberta Weskera ztvární Lance Reddick (série John Wick, Hranice nemožného, The Wire), ale hlavní pro celý příběh budou spíše jeho dcery Jade (Ella Balinska) a Billie (Tamara Smart).

Resident Evil
Autor: Constantin Film Resident Evil

Už trailer ukazuje, že se budeme pohybovat ve více časových rovinách, z nichž si nejvíce akce užijeme v Londýně, který plně zasáhl T-virus a ulice jsou plné nemrtvých, a to nejen lidí. Nepůjde však jen o přežití, ale taky o zjištění, co všechno se stalo v laboratořích Umbrella Corporation a zda je vůbec možné to ještě napravit.

Seriál pod kreativním vedením Andrewa Dabba (scenárista seriálu Lovci duchů) natočila německá společnost Constantin Film a u skalních fanoušků zatím budí spíše rozpaky. 

Co říkáte na trailer?

Zdroj: Entertainment Weekly

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!