Bude ve 2. sérii Rodu draka i Henry Cavill? Tady je jeho zajímavá odpověď

Představitel Zaklínače a Supermana promluvil o svém možném vstupu do Západozemí.
Henry Cavill v seriálu Zaklínač
Henry Cavill v seriálu Zaklínač
Netflix

reklama

Fanoušky seriálového Zaklínače hodně rozladila zpráva, že hlavní roli Geralta z Rivie opustí Henry Cavill, známý taky jako aktuální představitel ikonického Supermana. Zároveň se však začaly šířit zvěsti o tom, že se chystá jeho překvapivý vstup do konkurenční fantasy série Rod draka, která nedávno uzavřela svou mimořádně úspěšnou první sérii.

Odchod od Zaklínače měl Cavillovi utvořit prostor právě pro vstup do druhé série prequelu Hry o trůny. Na otázku, zda by tomu tak mohlo být, odpověděl Cavill v rozhovoru s Joshem Horowitzem: „Musím přiznat, že jsem Rod draka sledoval a říkal jsem si, že mnoho postav by tam mohlo být fakt dobrými zaklínači. Myslím si, že být v Západozemí by rozhodně bylo cool. Ale nemyslím si, že je tam pro mě místo.“

Spolu s Cavillem se mluví taky o účasti Elizabeth Olsen, známé z role Wandy Maximoff neboli Scarlet Witch v marvelovkách jako Avengers: Endgame, Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství nebo v seriálu WandaVision. Taky ona už na spekulace stihla zareagovat pro magazín Variety„Proč on? Proč já? Hodně nahodilý klep... Každopádně Rod draka mám v hledáčku,“ řekla Olsen a připustila, že by vstupu do Západozemí byla otevřená. 

Druhá série Rodu draka by se měla na obrazovky dostat až v roce 2024, takže... se ještě může stát ledacos. Henry Cavill bude nicméně bude mít dost starostí se svým ohlášeným návratem do role Supermana a Elizabeth Olsen určitě ještě neřekla poslední slovo v marvelovkách.

Zdroj: SFF Gazette

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!