Scenárista Rychle a zběsile odhaluje, jak to dál bude s Brianem! Dává tohle rozhodnutí smysl?

Jak se vyrovnat s tragickou smrtí herce jedné z hlavních postav v rozsáhlé filmové sérii?
Jak to bude s Brianem v dalších dílech Rychle a zběsile?
Jak to bude s Brianem v dalších dílech Rychle a zběsile?
20th Century Fox/Universal Pictures

reklama

S tragickou smrtí herce Paula Walkera se museli po pozůstalých vyrovnat i filmaři, kteří potřebovali změnit konec sedmého dílu Rychle a zběsile, ukončit Brianovu linku a hlavně logicky navázat v dalších filmech. Tedy i v aktuálním osmém díle, ve kterém se cosi nepěkného stane s ústřední postavou Dominica Toretta.

Vzhledem k tomu, že film je momentálně v kinech, nebudeme prozrazovat nic, co by mohlo pokazit váš zážitek, faktem ale zůstává, že ačkoliv se Brian od svých přátel oddělil, nezemřel. Proto se nezdá logické, že by v případě problémů svého nejlepšího přítele nijak nezasáhl, i s tím se tedy museli scenáristé vyrovnat.

Sám v rozhovoru pro Colilder uvedl, že je tohle téma opravdu hodně těžké, a to nejen z pohledu stále ještě bolestné vzpomínky na dobrého přítele, ale také proto, aby vše zapadalo do kánonu. Během filmu proto jednou padne, že by měl být Brian (a Mia) kontaktován, nápad je ale ihned zamítnut s tím, že už padl slib, že Brian bude moci žít se svou rodinou v klidu a bezpečí. Druhý moment nastává v samém závěru, a ačkoliv ukápne slza, nedává jednání Dominica příliš smysl.

Až film uvidíte, vzpomeňte si, že Brian ve filmu stále žije a mezi ním a jeho přáteli nestojí žádná velká propast. Opět, nebudeme nic prozrazovat, ale patosu možná bylo až příliš. A co se týče budoucnosti, filmaři nechtějí Briana úplně vymazat, s osmým dílem ale započali novou trilogii a soustředí se na jiné postavy. Zmínka, čas od času, ke slovu přijde, víc už ale asi nemůžeme očekávat…

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!