Konečně pořádně temná marvelovka. Venku je první kulervoucí trailer špionážní pecky s Nickem Furym

Pokud čekáte na drsnější a dospělejší marvelovku, pak podle všeho můžete začít slavit.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Špionážní marvelovka Secret Invasion
Marvel Studios

reklama

Tvůrci z Marvel Studios představili během prezentace D23 svůj dlouho očekávaný projekt Secret Invasion. První trailer ukazuje, že seriál postavený kolem Nicka Furyho (Samuel L. Jackson) se celkem odkloní od komiksové předlohy, kde se to jen hemží superhrdiny. V tomto případě půjde spíše o realističtěji laděný paranoidní špionážní thriller.

Někdější ředitel S.H.I.E.L.D.u Nick Fury se na počátku šestidílného dobrodružství vrací na planetu Zemi poté, co mnoho let pracoval v hlubokém vesmíru s měňavkovitou rasou Skrullů. Teď však bude muset zabránit, aby část z nich podnikla pozemskou invazi. Jeho hlavním spojencem bude Talos (Ben Mendelsohn), lídr jedné ze skrullích sekt.

Špionážní marvelovka Secret Invasion
Autor: Marvel Studios Špionážní marvelovka Secret Invasion

Ze známých marveláckých hrdinů uvidíme Marii Hill (Cobie Smulders), Evereta K. Rosse (Martin Freeman) a Jamese Rhodese aka War Machine (Don Cheadle). Doplní je herecké tváře jako Emilia Clarke (Hra o trůny), Olivia Colman (Koruna, Favoritka) nebo Kingsley Ben-Adir (Král Artuš, Noc v Miami) v roli hlavního záporáka.

Seriál dostal jako showrunner na starost Kyle Bradstreet (Mr. Robot, Berlínská mise) a uvidíme ho v dosud neupřesněný termín začátkem roku 2023. Přímo na něj naváže seriál Armor Wars s Donem Cheadlem v hlavní roli.

Těšíte se?

Zdroj: Variety

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!