Nová komedie ze světa Avengers je tady. První reakce vysvětlují, jestli ji musíte vidět nebo ne

Na sociálních sítích se objevily první ohlasy na nejnovější marvelácký seriál. Potřebujete ho vidět?
She-Hulk
She-Hulk
Marvel Studios

reklama

Vybraní filmoví kritici už měli možnost vidět první čtyři díly nového seriálu She-Hulk: Neuvěřitelná právnička – a konečně padlo embargo pro možnost vyjádření prvních dojmů na sociálních sítích. Po rozpačitých trailerech se čekaly spíše vlažnější reakce, ale je tomu přesně naopak. Na komediálně laděný devítidílný počin se valí samá chvála.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

První trailer seriálu She-Hulk

Skvěle údajně funguje humor zasazený do stylově odpovídajícího odlehčeného příběhu, zejména díky Tatianě Maslany v hlavní roli Jennifer Walters neboli She-Hulk. Chválen je i tvůrčí tým v čele se showrunnerkou a scenáristkou Jessicou Gao. Obavy fanoušků vzbuzovaly lacině vypadající digitální efekty, které údajně byly zahlazeny, ale ne zcela.

„She-Hulk překonala všechna má očekávání. Tenhle seriál je mimořádně sebevědomý, ale zároveň umí shodit sám sebe. V prvních čtyřech epizodách chytrým způsobem zodpoví mnoho palčivých otázek z MCU. Je ujetý, zábavný a Tatiana Maslany je fenomenální!“ rozplývá se Tessa Smith.

„Je to jednoduše nejvíc odlehčený MCU Disney seriál, jaký byl doteď natočen. Je to čistokrevná komedie, v podstatě bez dramatu, ale neustále zábavná,“ popsal své dojmy Mark Cassidy.

„Jde o skvělé navázání na Ms. Marvel, ale kvalitnější a stylovější. She-Hulk je zatím nejkomičtější věc od Marvel Studios a přináší osvěžující přístup k celému světu i jeho fungování díky svému meta stylu,“ tweetoval Rob Keyes.

„She-Hulk je GIF s Leonardem DiCapriem, který byl přiveden k životu. Většina Disney seriálů se tváří jako streamovací události, zatímco She-Hulk chce být lehkou půlhodinovou televizní zábavou. A funguje to. Energie přísné mrchy je parádní a i ostatní herci jsou zábavní, ale největší hodnotu vidím v budování světa,“ pochválil Matt Roembke.

„Tatiana Maslany je jako She-Hulk dokonalá a seriál nakládá na všech frontách – je vtipný, skvěle zkoumá, jaké je to žít jako Hulk, a je naplněný spoustou hvězdných hostů i překvapení. Miluju ho!“ napsal Josh Wilding.

Seriál startuje už 18. srpna a v dalších rolích se v něm objeví i Mark Ruffalo (Hulk), Tim Roth (Abomination), Benedict Wong (Wong), Charlie Cox (Daredevil) nebo Ginger Gonzaga (Nikki Ramos). 

Čekali jste takové nadšení?

Zdroj: Comic Book Movie

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama