Howard a Amy parádně popřáli Sheldonovi k narozeninám

Jimu Parsonsovi už je 46 let!
Teorie velkého třesku
Teorie velkého třesku
CBS

reklama

Vzpomenete si, co jste dělali v neděli 24. března? Tak Jim Parsons oslavil své 46. narozeniny! Hvězda sitcomového světa, která strávila posledních 12 let natáčením Teorie velkého třesku, se při této příležitosti dočkala i gratulací na internetu a přímo na place.

Do finále Teorie velkého třesku zbývají už méně jak dva měsíce, a po víc jak desetiletí tak panuje mezi herci oprávněná nostalgie. Parsonsovi poblahopřál Simon Helberg (Howard), který s ním byl na natáčení od prvního dne. Na Instagramu mu vytvořil časosběrnou koláž, která stopovala jejich společnou dvanáctiletku.

Helberg se, pravda, dostal k Teorii velkého třesku velkým štěstím. V původním navrženém pilotu totiž Howard vůbec nebyl, což už jste možná stihli zapomenout? Jeho koláž si každopádně můžete prohlédnout zde:

Helberg však nebyl jediný, kdo "Shellymu" popřál. Na place své k jeho narozeninám řekla i Mayim Bialik (Amy).

"Přeju všechno nejlepší muži, kterého jsem před deseti lety imitovala na castingu – což mi změnilo život," napsala Bialik po předávání dortu. Později se pochlubila i fotkami na svém Instagramu.

"Jime, je zábava s tebou pracovat a přátelit se. Tvůj úspěch mě inspiroval stejně tak jako tvoje srdce o velikosti Texasu," dodala herečka s puncem kardioložky. Bialik se v Teorii velkého třesku poprvé objevila skoro před dekádou, a to ve finále 3. řady v roce 2010.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama