Podívejte se, odkud se vzala Sheldonova básnička Soft Kitty

Teorie velkého třesku už nikdy nebude stejná!
Teorie velkého třesku
Teorie velkého třesku

reklama

Snad každý fanoušek Teorie velkého třesku zná Sheldonovu oblíbenou ukolébavku o koťátku, v originále nazvanou Soft Kitty. Po deseti letech od počátku seriálu jsme se však teprve nyní dočkali vysvětlení jejího původu!

Namísto Teorie velkého třesku, kde Soft Kitty zaznívá proklatě často, si na prapůvod Sheldyho obliby posvítil komediální spin-off Young Sheldon (Mladý Sheldon). Jedna z posledních epizod jménem "A Sneeze, Detention and Sissy Spacek" nám ukázala Sheldonovo mladé já čelící velmi aktuální chorobě – chřipce. Malý Sheldy se v ní rozhodl, že se ubrání ostatním nemocným obyvatelům městečka s pomocí praktik NASA a uvrhne se do dobrovolné karantény. Ani nejmodernější technologie a Sheldyho dedikace ochraně svého zdraví ale zhoubný virus před nákazou nezastaví. Mladý Sheldon tak lehne s chorobou stejně jako všichni ostatní kolem něj.

Vzhledem k Sheldonově pověstné hysterii na něj nic neplatí. Tedy krom jediné věci – básničky Soft Kitty, kterou mu v dětství zpívá jeho (tou dobou ještě mladá) matinka. Aww!

Pokaždé, když nyní uvidíte dospělého Sheldona, si tak budete moct vzpomenout na okamžik, kdy si song poprvé zamiloval. Nikoliv kvůli infantilitě, ale kvůli tomu, nakolik ho zachránil ve chvíli nejhorších muk.

Každé pondělí ve 20.15 běží na Prima COOL premiérová 11. série Teorie velkého třesku.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama