Šílený cosplay hlavního záporáka ze Hry o trůny! Podívejte se, jak si tenhle blázen rozsvítil oči!

Tohle je skutečně umění!
Perfektní cosplay ze Hry o trůny
Perfektní cosplay ze Hry o trůny
YouTube/HBO

reklama

Nad umění cosplayerů – tedy těch, kteří si doma vyrábí kostýmy ze slavných filmů, seriálů her a fandomů obecně – zůstává rozum stát. Vedle průměrných a stále skvělých kousků se totiž čas od času objeví něco nadpozemského a do této kategorie můžeme směle zasadit i Nočního krále ze seriálu Hra o trůny.

O jeho výrobu se postaral filipínský cosplayer Xidge Evangelista a nutno přiznat, že je jeho práce takřka dokonalá. Jistě, kvůli tvaru jeho obličeje nemůžeme mluvit o tom, že připomíná Nočního krále stoprocentně, všechny potřebné detaily jsou ale na místě a Xidge vcelku nahání hrůzu. Včetně modře zářících očí, jejichž výroba byla pro Evangelistu tvrdým oříškem.

Když se totiž podíváte na fotku, vypadají jeho oči téměř shodně s tím, co jsme mohli sledovat v seriálu, logicky ale nemůže jít v tomto případě o digitální trik. Evangelista namísto toho vybavil masku zevnitř modrými svítícími diodami a do očí nasadil bílé kontaktní čočky. Ty odráží světlo, vyzařované diodami, a je dosaženo tohoto mrazivého efektu. Jen už nikde Evangelista neuvádí, jestli je tímto způsobem vůbec schopný něco vidět. Každopádně – skvělá práce!

reklama

reklama