7 věcí, na které se můžete těšit ve 31. sérii Simpsonových

Fanoušky Teorie velkého třesku, marvelovek nebo Aquamana čekají velké věci!
Simpsonovi
Simpsonovi
FOX

reklama

Premiérová 31. série Simpsonových dorazí na Prima COOL už v úterý 7. července. I po třech desetiletích umí žlutá rodinka překvapit náloží vtipů a zbrusu novými popkulturními narážkami. To však není to jediné, co lze v této řadě vyhlížet. Sesumírovali jsme sedm argumentů, proč byste Simpsonovým měli i nadále zůstat věrní.

07) Návrat známých tváří

Celkově vás samozřejmě čeká standardní nálož 22 dílů kolem 20 minut, pod níž jsou podepsaní klasičtí tvůrci Simpsonových - a kromě hlavních hrdinů se vrací i řada dalších známých tváří včetně Leváka Boba nebo Mony Simpsonovic!

Simpsonovi
Autor: FOX Simpsonovi

06) Čarodějnický díl zase jinak

Tradičním návratem bude i Čarodějnický díl, ten si však letos vezme na paškál seriálový hit Stranger Things v příběhu, v němž se ztratí Milhouse! Krom toho ukáže epizoda i Homerovu (další) smrt a najde konečně ideálního partnera pro Selmu – totiž ufounskou bestii!

Simpsonovi
Autor: FOX Simpsonovi

05) Nové tváře

Nedílnou součástí Simpsonových jsou i nejrůznější slavní herci a jiné celebrity, které se dočkají své kreslené verze. Ani ve 31. sérii tomu nebude jinak – objeví se třebas Jim Parsons alias Sheldon z Teorie velkého třesku, anebo Jason Momoa alias Aquaman. Všem důležitým celebritám, na které se můžete těšit v 31. řadě, se věnujeme v separátním přehledu, pro detaily tedy zamiřte tam.

Simpsonovi
Autor: FOX Simpsonovi

04) Superhrdinský díl

Novinkou bude naopak epizoda, která složí poctu především marvelovským superhrdinům. Bart v ní omylem uvidí nový superhrdinský biják před jeho premiérou a začne okolí terorizovat spoilery. V původním znění tu zazní hlasy třeba Kevina Feige (hlavní šéf marvelovek) anebo Cobie Smulders (Maria Hill).

Simpsonovi
Autor: FOX Simpsonovi

03) Výměna stráží

S 31. sérií souvisela i kontroverze kolem odchodu herce Hanka Azarii alias hlasu Apu Nahasapeemapetilona. Jeho postava byla v posledních letech stále častěji jablkem sváru kvůli stereotypnímu vykreslení Indů – Azaria a tvůrci nakonec došli k tomu, že bude nejlepším řešením jeho hlasové angažmá jednoduše ukončit. Apu v Simpsonových zůstane – ale buď bude němý, nebo dostane nové hlasivky.

Simpsonovi
Autor: FOX Simpsonovi

02) Předposlední řada?

Simpsonovi tu s námi můžou být ještě pěknou řádku let – alespoň prozatím jsou však prodlouženi „jenom“ na 31. a 32. sérii. Tím dostanou na konto víc jak 700 epizod, a kdo ví, co s nimi bude dál. Možná tak budeme již brzy sledovat předposlední řadu!

Simpsonovi
Autor: FOX Simpsonovi

01) Pokračování starých časů

Nová série se bohužel nenesla jen v duchu pozitivních zpráv. Během jejího natáčení totiž zemřela herečka Russi Taylor, která se v Simpsonových od 1. série starala o původní hlas Martina Prince, Sherri a Terri, a samozřejmě legendárního Ütera Zörkera. Taylor sice stihla předat dabingovou pochodeň herečce Grey DeLisle, rozhodně lze však říct jedno – původní garda Simpsonových tu nebude navěky. Užijte si tedy nesmrtelný seroš ze starých časů, než se změní k nepoznání!

Simpsonovi
Autor: FOX Simpsonovi

31. série Simpsonových bude mít na Prima COOL premiéru v úterý 7. července ve 20.15. Další epizody dorazí vždy s týdenním rozestupem.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!