7 slavných cameí ve 32. sérii Simpsonových: Dorazí i Ant-Man nebo Hopper ze Stranger Things

Připravte se na další tváře, které dobře znáte, ve žluté podobě.
Paul "Ant-Man" Rudd v Simpsonových
Paul "Ant-Man" Rudd v Simpsonových
FOX/Marvel Studios

reklama

V pondělí se na COOL přiřítí zbrusu nová 32. série Simpsonových. Žlutá rodinka míří ke Kristovým letům a i v této řadě se na popularitě Homera, Marge, Lízy a Barta bude chtít přiživit pár „nul“, které znáte z jiných filmů anebo seriálů. Na koho se můžete těšit a koho skutečně poznáte i v českém znění?

07) David Harbour

Zatímco loni Simpsonovi nabídli třeba Jasona Momou, letos na nás bude hned v prvním díle koukat jiný drsňák – David Harbour aka šerif Hopper ze Stranger Things, jenž se však v Simpsonových neukáže sám za sebe, ale jako alter ego pana Burnse.

Simpsonovi/Stranger Things
Autor: FOX/Netflix Simpsonovi/Stranger Things

06) Stellan Skarsgård

Naproti tomu Stellan Skarsgård se již mihne v roli Stellana Skarsgårda – čili sebe. Dojde na to navíc epizodě zaměřené na kriminálky a vyprávění detektivních příběhů, což bude pro fanoušky americké verze Mužů, kteří nenávidí ženy příjemným bonusem navíc.

Simpsonovi/Muži, co nenávidí ženy
Autor: FOX/Sony Pictures Simpsonovi/Muži, co nenávidí ženy

05) Paul Rudd

A také představitel Ant-Mana, nestárnoucí Paul Rudd, se ukáže sám za sebe. Tentokrát to bude v epizodě, která se dílem motá okolo springfieldské verze Comic-Conu, takže si můžete být jistí, že bude mít Rudd o zábavu postaráno…

Simpsonovi/Ant-Man
Autor: FOX/Marvel Simpsonovi/Ant-Man

04) Dan Aykroyd

Naproti tomu Dan Aykroyd už bude nejspíš platit za jméno, které si pamatuje daleko méně z vás. Klasický americký komik 80. let přece jen není tak slavný jako kdysi, v Simpsonových se navíc… na jeho postavě lehce podepíše zub času. Přesto, fajnšmekři budou vědět!

Simpsonovi/Špioni jako my
Autor: FOX/Warner Bros. Simpsonovi/Špioni jako my

03) J. J. Abrams

Milovaný i nenáviděný (v poslední době spíše to druhé) režisér pilotu Ztracených, dvou rebootových Star Treků a sedmé a deváté epizody Star Wars se mihne ve finále 32. řady. Na premiéru této epizody ale ještě nedošlo, takže si zatím kontext Abramse můžeme jen domýšlet.

Futurama/Wikimedia Commons
Autor: Comedy Central/Gage Skidmore Futurama/Wikimedia Commons

02) Michael Palin

Jedna z tváří nesmrtelné (alespoň tedy metaforicky) formace Monty Python si v premiérové řadě Simpsonových pro změnu střihne svérázného muzejního kurátora – což na první pohled nevypadá zrovna jako lákadlo. Stačí si ale vzpomenout na suchý britský humor a je jasné, že nudný muzejník musel Palina rozpálit nadšením do běla!

Simpsonovi/Remember Me
Autor: FOX/BBC Drama Productions Simpsonovi/Remember Me

01) Werner Herzog

A závěrem dojde i na jeden vtípek – vrací se totiž i německý filmař Werner Herzog (např. Upír Nosferatu), který tyranizoval žlutou rodinku i v minulých dvou letech. Stane se tak stylově v samotném závěru 32. série, takže o okolnostech jeho camea zatím můžeme jen odvážně snít.

Simpsonovi/Flickr
Autor: Simpsonovi/Flickr Simpsonovi/Flickr

Premiérová 32. série Simpsonových dorazí na Prima COOL v pondělí 25. ledna ve 20:15. Další epizody vás čekají vždy s týdenním rozestupem.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama