Premiérové díly Simpsonových se odsouvají kvůli hlasové indispozici Martina Dejdara. Kdy bude 33. série pokračovat?

Premiérové díly 33. série Simpsonových dorazí na Prima COOL o něco později.
Martin Dejdar
Martin Dejdar
archiv Prima COOL

reklama

Stanice Prima COOL posouvá vysílání premiérových dílů populárního amerického seriálu Simpsonovi o tři týdny z důvodu hlasové indispozice jednoho z hlavních dabérů, Martina Dejdara.

Premiérovou dvanáctou, třináctou a čtrnáctou epizodu 33. série seriálu Simpsonovi, které měla stanice Prima COOL v plánu zařadit ve dnech 12., 19. a 26. dubna do hlavního vysílacího času ve 20.15, neodvysílá a odsouvá je o tři týdny. Důvodem jsou nemocné hlasivky Martina Dejdara. „Milí diváci, mrzí mě, že nemohou být nasazeny nové díly seriálu Simpsonovi, ale vzhledem k mojí hlasové indispozici nebylo možné díly včas nadabovat,“ vzkázal divákům herec, který v seriálu nezaměnitelným způsobem dabuje postavu Barta Simpsona.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Simpsonovi XXXIII (1) - upoutávka

Na premiérové díly se diváci mohou těšit od úterý 3. května. Prima COOL nabízí každodenní odpolední i večerní reprízy několika dílů oblíbeného seriálu za sebou. Odpolední blok čtyř dílů startuje ve 13:20, večerní blok v 18:15.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!