7 slavných cameí ve 33. sérii Simpsonových: Dorazí i Rock?

Kdo všechno se objeví ve 33. sérii Simpsonových a... dojde i na ultimátní hvězdu?
Simpsonovi
Simpsonovi
FOX

reklama

V úterý večer na COOL dorazí premiérová 33. série Simpsonových. Těšit se v ní můžete na zbrusu nové příběhy žluté rodinky včetně nové palby gagů a slavných tváří světa popkultury. Pohlédněme tedy do budoucnosti na to, kteří herci jí propůjčili své tváře a hlasivky.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Simpsonovi XXXIII (1) - upoutávka

07) Brian Cox

Absolutní pýchou 33. série je zatím (v USA se ještě nedovysílalo) dvoudílná krimi epizoda A Serious Flanders, v níž Ned Flanders najde tašku plnou peněz a rozjede příběh, který jako by „shodou náhod“ vypadl z oka seriálu Fargo. Právě v této epizodě se ukáže také nejvíce cameí v čele s Brianem Coxem, jenž namluvil krutopřísného výběrčího dluhů a výpalného Kostase Beckera. Coxe logicky doceníte jen v původním znění, jinak ho ale můžete znát třeba z Agenta bez minulosti, X-Menů 2 nebo jako prapůvodní tvář Hannibala Lectera.

Červený drak/Simpsonovi
Autor: De Laurentiis Entertainment Group/FOX Červený drak/Simpsonovi

06) Kristen Bell

Druhou epesní událostí je pro změnu muzikálově říznutý hudební díl, v němž v sobě Marge najde talent pro muzikální hlas – a to doslova! V původním znění totiž hlas, kterým Marge zpívá, dodala Kristen Bell! Docela nás zajímá, jak se s tím poperou v českém dabingu, uvážíme-li, že Marge u nás dabuje Jiří Lábus. Kristen Bell nicméně můžete znát třeba jako ústřední vyšetřovatelku ze seriálu Veronica Mars nebo jako Annu z Ledového království. 

Veronica Mars/Simpsonovi
Autor: UPN/The CW/FOX Veronica Mars/Simpsonovi

05) Chris O'Dowd

A jedeme k další povědomé tváři, jíž tentokrát není nikdo menší než Chris O’Dowd, proslavený skrze britský seriál Ajťáci alias IT Crowd. Chris je dalším z těch, kteří se objeví v krimi dvoudílné epizodě A Serious Flanders – a také on tu bude za jednoho ze záporáků, kteří mají za úkol získat ukradené prachy.

Ajťáci/Simpsonovi
Autor: Channel 4/FOX Ajťáci/Simpsonovi

04) Timothy Olyphant

Nemlich ve stejné epizodě najdeme i Timothyho Olyphanta, jednoto z top herců moderního westernu – a proto nepřekvapí, že si Tim naopak nezahraje záporáka, ale šerifa! Bude jeho osud následovat spíše tragické případy vyšetřovatelů z Farga, či naopak drsňáky typické pro Olyphanta? Všechno se dozvíte už za pár týdnů.

Strážce pořádku/Simpsonovi
Autor: FX/FOX Strážce pořádku/Simpsonovi

03) Glenn Close

Naopak stálicí Simpsonových je Glenn Close, již si možná pamatujete díky filmům z 90. let, jako bylo třeba Air Force One. Glenn, pravda, už nemá v posledních letech na kontě mnoho trháků – to je však ve věku 74 let víc než pochopitelné! V Simpsonových dlouhodobě již od roku 1995 namlouvá Homerovu uličnickou mámu Monu Simpsonovou, a právě na ni se můžete těšit v jednom ze vzpomínkových dílů 33. série.

Air Force One/Simpsonovi
Autor: Sony Pictures Releasing/FOX Air Force One/Simpsonovi

02) John Mulaney

Komika Johna Mulaneyho mohou milovníci animáků znát z animovaného sitcomu Big Mouth. V Simpsonových se ovšem také již vyskytl – a ve 33. sérii si zreprízuje svou postavu internetového influencera a hipstera Warburtona Parkera. To celé v epizodě, která je skvělou parodií na film Moneyball!

Big Mouth/Simpsonovi
Autor: Netflix/FOX Big Mouth/Simpsonovi

01) Dwayne „The Rock“ Johnson?

Bude ve 33. sérii Simpsonových i Rock? Toť otázka! Scenáristé veřejně přiznali, že napsali epizodu, v níž se Rock skamarádí s Lízou. Slavný wrestler/herec ale pořád nestíhá kývnout na simpsonovskou pozvánku a stále není jisté, jestli už se tahle situace změnila nebo ne. Uvidíme, jestli se tedy The Rocka dočkáme – ale pokud ano, bylo by to vskutku parádní zakončení série.

Vyhlíží The Rock z Rychle a zběsile finále Simpsonů?
Autor: Universal pictures Vyhlíží The Rock z Rychle a zběsile finále Simpsonů?

Premiérová 33. série Simpsonových dorazí na Prima COOL v úterý 25. ledna ve 20:15. Další epizody vás čekají vždy s týdenním rozestupem.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!