Práce snů: Shání se člověk, který si vydělá obří peníze sledováním Simpsonových

Sledovat Simpsonovy a ještě za to dostat královsky zaplaceno? Jde to!
Simpsonovi
Simpsonovi
FOX

reklama

Britské on-line casino Platin shání podle magazínu Newsweek zaměstnance na pozici Simpsons Series Analyst (Analytik seriálu Simpsonovi). Jeho úkolem bude nakoukat všechny dosud natočené Simpsonovy, za což dostane 5 000 liber, v přepočtu zhruba 150 tisíc korun.

Má to však jeden háček – musí zpracovat analýzu, na základě které půjde předpovědět, co se stane v nadcházejícím roce 2022. „Je všeobecně známo, že Simpsonovi umí předpovídat budoucnost – od prezidentství Donalda Trumpa až po nedostatek pohonných hmot ve Velké Británii. Po několika těžkých letech naše firma opravdu touží zjistit, co přinese ten následující,“ vysvětlil manažer společnosti Philip Wicinski.

Rok 2021, začne apokalypsou, předpověděli Simpsonovi

Simpsonovi předpověděli, že rok 2021 začne světovou apokalypsou

Uchazeč musí být plnoletý, mluvit plynně anglicky a pak se může přihlásit nejpozději do 31. října. Aby stihl analýzu odevzdat včas, měl by začít se sledováním ideálně hned – pokud by to chtěl zvládnout za osm týdnů, čeká ho zhruba 35,5 hodin seriálu týdně a Simpsonovi ve filmu navíc.

Tvůrci seriálu už vysvětlili, jak je to s jejich schopností předpovídat budoucnost. Z jejich odpovědi je jasné, že se analytik bude muset spolehnout na vlastní šestý smysl a schopnost najít své vize v příbězích ze Springfieldu.

Tak co, pošlete přihlášku?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!