Billie Eilish v Simpsonových: Speciální nový díl se představil v první upoutávce

Připravte se na nečekané spojení dvou hudebních talentů – Lízy Simpsonové a Billie Eilish!
Billie Eilish ve speciální epizodě seriálu Simpsonovi
Billie Eilish ve speciální epizodě seriálu Simpsonovi
Disney+

reklama

Billie Eilish zavítá do Springfieldu v novém animovaném speciálu s názvem When Billie Met Lisa (Když Billie potkala Lízu). Populární zpěvačka v něm náhodou narazí na Lízu a společně pak předělají ikonickou znělku seriálu od hudebního skladatele Dannyho Elfmana.

V ukázce zveřejněné na Twitteru můžeme vidět moment setkání. Billie projíždí se svým bratrem a spolupracovníkem Finneasem a zaslechne úžasné saxofonové sólo. „Fakt je možné, že by John Coltrane hrál pod dálničním mostem? Ne, je mrtvý,“ řekne Billie poté, co vystoupí z auta. Bratr ji pak chytí za nohy a ona se spustí hlavou dolů, aby zjistila, kdo je tím úžasným hráčem.

Spatří Lízu a vykřikne: Je to dítě!“ na což Finneas zareaguje otázkou: „Mladší než ty?Jo, o hodně, malý capart.“ Poté, co se udivené Líze představí, ji vyzve, aby si s nimi zahrála, což malou saxofonistku dojme k slzám.

A jak se Líza vlastně ocitla pod dálničním přejezdem? Doma jí hraní sabotoval nejprve Homer neustálým stěžováním na hluk, pak jí Marge málem při úklidu vysála ságo a Bart nakonec začal vyhrožovat, že podřízne stromový dům na zahradě, kde si Líza chtěla najít útočiště. Snad se jí ve zbytku epizody bude dařit lépe!

Zdroj: Twitter Simpsonových

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!