Simpsonovi hlásí velký návrat! Které slavné postavy se dočkáme po dlouhých 33 letech?

Fanoušci se můžou těšit na návrat ikonické postavy z první sezony Simpsonových.
Simpsonovi
Simpsonovi
20th Century Fox

reklama

Důležitou roli v Simpsonových měl naposledy před dlouhými 33 lety v populární osmé epizodě první sezony, která se jmenovala Ve víru vášně. Pak už jsme ho mohli vidět jen jako součást davu ve Springfieldu. Řeč je o učiteli bowlingu a lamači ženských srdcí Jacquesovi Brunswickovi.

Ve zmíněné epizodě se Marge rozhodne naučit hrát kuželky, aby naštvala Homera, který ji trápí svým ignorantstvím. Seznámí se s francouzským instruktorem Jacquesem a začne navštěvovat jeho lekce. Jacques sám sebe označuje jako svůdného ďábla a brzy se mu povede okouzlit i Marge, která kvůli němu málem opustí rodinu, ale v rozhodující chvíli se rozhodne vydat za Homerem do elektrárny, jelikož pochopí hodnotu jejich vztahu.

V nadcházejícím 17. dílu aktuální 34. řady Simpsonových s názvem Pin Girl můžeme tedy očekávat Jacquesům návrat. V originálním znění ho opět namluví populární americký herec a filmař Albert Brooks. 

Showrunner seriálu Al Jean sliboval příchod tajemné postavy a později na Twitteru potvrdil, že jí skutečně bude Jacques. Ze synopse taky víme, že bude opět Marge koučovat v přípravě na bowlingový turnaj. Bude z toho i tentokrát hrozící milostný trojúhelník?

Simpsonovi se taky nedávno opět stali terčem čínské cenzury, jíž se nelíbila zmínka o tamních pracovních táborech a bitcoinových farmách.

Zdroj: The Independent

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!