6 nejlepších dílů z 29. série Simpsonových

Jedeme do finále!
Simpsonovi
Simpsonovi
FOX

reklama

Než jsme se nadáli, premiérová 29. řada příhod žluté rodinky je u konce – již toto pondělí ve 20.50 můžete těšit na finální epizodu Flandersův žebřík. Není náhoda, že je právě tento díl v přehledu epizod nový série na absolutní špici kvality. Jak si však vedou další epizody? Seřadili jsme pro vás rodinné stříbro posledních trampot ze Springfieldu.

06) Serfsonovi

Přemýšleli jste někdy, jak by Simpsonovi vypadali, kdyby byli zasazeni o pár staletí nazpět? Tak právě o tom vyprávějí Serfsonovi, čili v akurátním překladu něco jako „Nevolníkovi“. Úvod sezóny nás teleportoval do kreslené verze středověku, v níž se musí Líza obrátit na pomoc magie, aby zachránil Marge. A vůbec to nebylo špatné!

Simpsonovi - Serfsonovi
Autor: FOX Simpsonovi - Serfsonovi

05) Opus slečny Lisy

Podobně jako Bartovo chlapectví z 27. řady, také Opus slečny Lisy řeší časosběrný náhled na život Lízy – a to od dětství až do její dospělosti! Emocemi nabitá epizoda je vším, čím by Simpsonovi mohli být, kdyby si Matt Groening před 30 lety řekl, že v Simpsonových bude čas plynout aspoň trochu pravidelně kupředu!

 Simpsonovi - Opus slečny Lízy
Autor: FOX Simpsonovi - Opus slečny Lízy

04) Opuštěn

Je to k nevíře, ale v dalším chváleném díle se Homer rozhodne zachovat pěkně k Flanderovi – a bude za to po zásluze potrestán. Sežene totiž svému pobožnému sousedovi práci v jaderné elektrárně, k jeho šoku se však Ned jme vše vylepšovat a v důsledku… chce po Homerovi lepší výkonnost! K tomu se Marge rozhodne, že by se měla řešit jejich manželská krize, takže... chudák Homer!

 Simpsonovi - Opuštěn
Autor: FOX Simpsonovi - Opuštěn

03) Speciální čarodějnický díl XXVIII

Na bronzové příčce se umístil tradičně kvalitní Čarodějnický díl. Trojice příběhů tentokrát popisuje vlastní variaci na Vymítače ďábla, ukáže cestu do alternativní reality s alternativními Simpsonovými a udělá z Homera žlutou verzi doktora Lectera.

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl XXVIII
Autor: FOX Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl XXVIII

02) Zmizelý

Jak jste možná uhodli z obrázku níže, Zmizelý se zabývá Bartem, potažmo jeho – chvíle napětí – zmizením! Poté, co náš nejoblíbenější spratek sejde z očí, se Springfield propadne do jeho chaotického hledání. Snad víc než Bartova rodina je však z jeho zmizení zoufalý Levák Bob, který vymyslí plán, jak svou nemesis najít.

 Simpsonovi - Zmizelý
Autor: FOX Simpsonovi - Zmizelý

01) Flandersův žebřík

Ve finálním díle 29. série je Bart zasažen bleskem, upadá dle typických klišé do kómatu a prožívá tak setkání s celou řadou mrtvých nebožáků. Ano, zní to spíše jako námět na horor – ostatně právě hororem je inspirováno pojmenování dílu. Co do kvalit je však Flandersův žebřík absolutní špičkou sezóny, jíž si rozhodně nesmíte nechat ujít!

 Simpsonovi - Flandersův žebřík
Autor: FOX Simpsonovi - Flandersův žebřík

Poslední díl premiérové 29. série Simpsonových začíná na Prima COOL v pondělí ve 20.50.

Sledujte COOL na Instagramu a přidejte se do nových facebookových skupin COOL PROGRAM, COOL KINO a COOL VÝTLEM!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama