Blíží se poslední díl Simpsonových? Hvězda seriálu promluvila o zákulisních plánech

Jedna z ústředních postav Simpsonových promluvila o budoucnosti seriálu.
Simpsonovi
Simpsonovi
20th Century Fox

reklama

Blíží se konec seriálu Simpsonovi? Jeho tvůrci už sice mají promyšlené, jak by ho mohli efektním způsobem uzavřít, ale fanoušky uklidnil čerstvý rozhovor s herečkou Yardley Smith, která je v originálním znění hlasem Lízy Simpsonové.

Na otázku magazínu Movie Dweeb, zda už se v pozadí diskutuje o poslední epizodě, odpověděla: „Ve skutečnosti ani ne. Právě jsme začali nahrávat čtyřiatřicátou sezonu, což zní samo o sobě šíleně, když si uvědomíte, že většina seriálů je dnes ráda, že přežije pět let... Nástup streamování prostě převrátil celé odvětví, vysvětlila a dodala, že dabující herci mají smlouvu právě jen do konce 34. sezony.

Líza Simpsonová
Autor: 20th Century Fox Líza Simpsonová

„Kdyby se blížila poslední sezona, určitě bychom to věděli s předstihem. Navíc je jasné, že by si takovou příležitost nenechal ujít současný majitel značky Disney a spustil by masivní kampaň, aby na všem vydělal pořádný balík,“ řekla a vrátila se zpátky k myšlence streamování. V situaci, když diváci můžou zhltnout celé sezony seriálů za víkend, je podle ní hlad po novém obsahu nekonečný a pro ikonickou značku jako Simpsonovi to platí obzvlášť.

Jako hlavní důvod, proč se ještě neblíží konec Simpsonových, však vidí vysoký standard, který si seriál dlouhé roky drží. „Pořád se o nás mluví. Seriál zůstává výstižný a aktuální. Včera jsme měli s ostatními dabéry společné čtení scénáře a byl úžasně vtipný. Když ho čtete přes Zoom a i tak vám to přijde živé a přesvědčivé, můžete si být jistí, že je to fakt kvalita. A to říkám naprosto upřímně,“ uzavřela.

Myslíte, že seriál Simpsonovi překoná s lehkostí i svou čtvrtou dekádu?

Zdroj: Movie Dweeb

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!