Simpsonovi předpověděli, že rok 2021 začne světovou apokalypsou

Zlomovým dnem má být 20. leden!
Rok 2021, začne apokalypsou, předpověděli Simpsonovi
Rok 2021, začne apokalypsou, předpověděli Simpsonovi
20th Century Fox / Walt Disney Pictures

reklama

Simpsonovi už před mnoha lety předpověděli, že se Donald Trump stane americkým prezidentem. Jejich nedávný halloweenský díl se opět věnoval jeho prezidentování a končil apokalypsou, která nastane na začátku nadcházejícího roku.

Součástí epizody s názvem Treehouse of Horror 31 je totiž příběh věnovaný nepříjemné dohře podzimních amerických prezidentských voleb. Když nastane jejich den, volá Marge Homerovi, aby nezapomněl odvolit, ale ten se pořád nemůže rozhodnout, koho chce za prezidenta.

Homer neví, koho zaškrtnou za příštího amerického prezidenta
Autor: 20th Century Fox / Walt Disney Pictures Homer neví, koho zaškrtnou za příštího amerického prezidenta

Líza mu radí, ať si zkouší vzpomenout, co se mu v posledních letech nelíbilo a určí si priority. Jenže on si samozřejmě nevzpomene vůbec na nic. Pak si však přečte seznam padesáti věcí, které udělal Donald Trump jako prezident a konečně se rozhodne. Jenže nakonec se ukáže, že jeho hlasování bylo pouhým snem. 

Konec světa v den prezidentské inaugurace 20. ledna 2021
Autor: 20th Century Fox / Walt Disney Pictures Konec světa v den prezidentské inaugurace 20. ledna 2021

Ve slavnostní den inaugurace nového prezidenta, který připadá na 20. leden 2021, pak nastane skutečné peklo na zemi a Springfield zaplaví bojoví roboti. Homer se vyzbrojí a čeká na střeše svého domu. „To mám za to, že jsem volil Kanyeho,“ řve zpovzdálí Hans Krtkovic. Dorazí i jezdci apokalypsy s vlajkami Nákaza, Hladomor a Válka.

Nezbývá než doufat, že tahle hororová vize nenajde naplnění a Simpsonovi se budou tentokrát mýlit...

reklama

reklama