Ze Simpsonových ve filmu si udělal legraci jejich upřímný trailer

Filmové dobrodružství rodinky ze Springfieldu se konečně dočkalo péče zlomyslných filmových geeků.
Simpsonovi ve filmu
Simpsonovi ve filmu
20th Century Fox

reklama

Seriálový fenomén zatím nabídl jediný celovečerní příběh s názvem Simpsonovi ve filmu z roku 2007. Teď si ho konečně vzali do parády borci ze Screen Junkies, známí sérií Honest Trailers, která pitvá filmy hodně sarkastickým a nekompromisním způsobem.

„Skoro byste řekli, že je to jediný díl natažený na celý film, kdyby nebylo podivných digitálně animovaných scén a velké dávky dospělého obsahu, o který se nikdo neprosil, jako třeba lynčování, kozy nebo obsah Bartova rozkroku,“ rozjíždí se vypravěč a pak spustí klasickou kritickou kulometnou palbu, včetně nekompromisní charakteristicky všech hlavních postav.

Homer je popsán jako postava, které se vyvinula z chybujícího, ale pečujícího otce v nenapravitelného pošuka kříženého s divokým kojotem. Stejně jako seriál však podle traileru i film dokázal v mnohém předpovědět budoucnost, třeba knihu a navazující seriál Pod kupolí od Stephena Kinga nebo že se Tom Hanks stane v covidové době důvěryhodnějším než americká vláda.

Pokud nerozumíte anglicky, doporučujeme zapnout automatický překlad v titulcích, ze kterého se dá všechno pochopit a přitom je sám o sobě vtipný svou nepřesností.

Líbí?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!