Simpsonovi v novém videu s Flandersem parodují slavné kriminální seriály

Flanders se v novém dobrodružství vydá na cestu chladnokrevného zločince.
Simpsonovi - kriminální speciál s Nedem Flandersem
Simpsonovi - kriminální speciál s Nedem Flandersem
20th Century Fox

reklama

Simpsonovi vypustili nezvyklou upoutávku na novou dvoudílnou epizodu, která se jmenuje A Serious Flanders (Závažný Flanders). Nápadně připomíná trailery na populární temné kriminální seriály z produkce streamovacích služeb. Hlavním (anti)hrdinou celého příběhu bude spořádaný Ned Flanders, jehož život se však ošklivě zvrhne.

Flanders se totiž společně s Homerem dostane do cesty krutému výběrčímu dluhů z podsvětí, kterého namluvil Brian Cox, známý ze seriálu Boj o moc. Diváci se pak dočkají hutné variace (a samozřejmě parodie) na ambiciózní kriminální dramata. Nebudou chybět flashbacky do minulosti nebo absurdní situace jak z nočních můr.

Hlavní inspirací je evidentně filmové a hlavně seriálové Fargo, ukázka však naráží taky na kriminálně laděné kousky od slavných režisérů Davida Finchera nebo Quentina Tarantina. Dojde i na hitovou dokumentární krimisérii Jak vyrobit vraha.

Dvoudílná epizoda je součástí 33. sezony Simpsonových. První díl měl americkou premiéru 7. listopadu a kromě Briana Coxe herecky hostují ještě Cristin Militoli (Fargo, Palm Springs), Timothy Olyphant (Fargo, Deadwood) a Chris O’Dowd (Ajťáci, Chyťte ho!).

Líbí?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!