Smithers konečně najde v Simpsonových muže svého života. Jak to ohrozí život ve Springfieldu?

Když už se začíná zdát, že by Smithers mohl najít štěstí, přijde nečekané zjištění.
Smithers najde muže svého života v populárním módním návrháři
Smithers najde muže svého života v populárním módním návrháři
20th Century Fox

reklama

Waylon Smithers konečně najde lásku svého života mimo nezdravě submisivní vztah ke svému šéfovi, bezohlednému miliardáři Montgomery Burnsovi. Ukazuje to čerstvá osmá epizoda třiatřicáté sezony Simpsonových s názvem Portrait Of Hackney On Fire, která si odbyla zámořskou premiéru 21. listopadu.

„Smithers najde skutečnou lásku se slavným módním návrhářem Michaelem De Graafem (Victor Garber), ale zničí jejich nový vztah Springfield?“ stojí v oficiální synopsi dílu, která jasně naznačuje, že jejich vztah bude nakonec hrozbou pro všechny obyvatele slavného animovaného města.

Smithers prožije gay romanci s módním návrhářem De Graafem
Autor: FOX Smithers prožije gay romanci s módním návrhářem De Graafem

Scenáristou epizody je John LaZebnik se svým otcem Robem, který je podepsaný i pod epizodou Burnsova klec ze sedmadvacáté sezony, ve které si Smithers prošel coming-outem a dal Springfieldu i televizním divákům otevřeně najevo, že je gay. 

Smithersův počínající vztah chtěli scenáristé popsat s podobnou citlivostí jako jeho coming-out. „Velmi často jsou gay romance přilepeny k seriálu jen jako nějaká rychlá montáž nebo jsou shrnuty pár větami. Tentokrát však uvidíme více z toho, jak se gayové seznamují, poznávají a čím si na začátku procházejí,“ vysvětlil na Twitteru Johnny LaZebnik. 

POZOR SPOILERY

A čím tedy může nový Smithersův vztah ohrozit Springfield? Líza Simpsonová v závěru dílu odhalí, že De Graaf postavil své módní impérium na toxických základech, protože své produkty barví jedovatými chemikáliemi, které pomalu zamořují město i svět.

Smithersovi tak dojde, že i jeho vztah měl toxické parametry a De Graaf je ve skutečnosti jen takovým bohatším, bezohlednějším a (ehm) teplejším Burnsem.

Věříte, že se Smithers jednou dokáže vymanit z vlivu pana Burnse?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!