Smutek ve Hře o trůny! Tahle postava se už v seriálu neobjeví...

Jednou to přijít muselo...
Která z těchto postav končí v seriálu?
Která z těchto postav končí v seriálu?
HBO

reklama

Předpokládáme, že jste už viděli třetí epizodu sedmé řady seriálu Hra o trůny, pokud ne, nečtěte dál. V opačném případě už ale můžeme otevřeně mluvit o tom, že se uzavřel osud dalších dvou postav. Řeč je o Ellarii Písek a její dceři, které byly zajaté během nočního přepadení lodí Yary Greyjoy a dovlečeny do Králova přístaviště.

Pro Cersei je to velmi cenná válečná kořist, protože právě Elaria zavraždila jedinou Cerseinu dceru Myrcellu. Během konfrontace pak Ellarii vše náležitě vyčetla a v závěru políbila její dceru. O romantiku ale nešlo, protože Cersei měla rty pokryté stejným jedem, kterým byla otrávena Myrcella a odkázala tak Tyene k dlouhé a bolestivé smrti. Nejsmutnější na tom ale je, že obě ženy jsou připoutány řetězy ke zdi a nedosáhnou na sebe.

V tuto chvíli je můžeme ještě stále považovat za živé, sama herečka Indira Varma (Ellaria) však prozradila, že je to její seriálový konec. A i když prý určitě nepatřila k nejoblíbenějším, lidé milovali postavu Oberyna (jejího manžela) a skrze něj si našli sympatie i k Ellarii. Nečekaně kruté jednání Cersei se tím korunovalo a můžeme jen očekávat, co přijde příští týden…

reklama

reklama