SPOILER FOTO: Hra o trůny konečně spojí dvě hlavní postavy! Snímek z natáčení ukazuje tolik očekávané setkání!

Bacha, SPOILER! Bacha, SPOILER! Bacha, SPOILER!
S kýmpak asi bude Jon Sníh už brzy postávat nad útesem?
S kýmpak asi bude Jon Sníh už brzy postávat nad útesem?

reklama

Jednou k tomu dojít muselo, nebo snad ne? Fotka uniklá z natáčení sedmé sezóny Hry o trůny zachytila společně v jedné scéně Jona Sněha a Daenerys Targaryen. Mnoho fanoušků očekávalo, že se potkají až později - tedy ve zkrácené osmé sezóně. Jejich osudy se však určitě spojí již v dílech, které vstoupí na obrazovku v létě nadcházejícího roku.

Fotka se objevila na Instagramu a byla pořízena v Gaztelugatxe ve španělském Baskicku, kde se momentálně natáčí hlavní štáb seriálu. Snímek je sice neostrý, ale i tak je z něho jasné, že před kamerou stojí Kit Harington a Emilia Clarke, představitelé dvou mimořádně oblíbených postav, které se však zatím z logických důvodů míjely.

jonicky
jonicky

Ve scéně jsou navíc osamělí, což některé fanoušky vede k myšlenkám, že by mezi nimi mohlo proběhnout něco romantického, ostatně existuje spousta celkem zajímavých teorií, že Hra o trůny vyvrcholí jejich sňatkem. Všechno ale zkomplikovalo zjištění, že Daenerys je vlastně tetičkou Jona Sněha. Jenže oba jsou Targaryensové a v jejich rodu nejsou sňatky uvnitř rodiny přece ničím neobvyklým. 

Co myslíte, bude z toho nakonec tak trochu incestní láska nebo spíše naopak vzájemný boj o Železný trůn?

reklama

reklama