SPOILER! Představitelka Aryi ze Hry o trůny omylem prozradila první ŠOKUJÍCÍ smrt v sedmé řadě seriálu! Kdo to bude?

Tohle odhalení přišlo zcela nečekaně. Jak k němu došlo?
Arya Stark
Arya Stark
HBO

reklama

Taky ze všeho nejvíc na světě milujete, když vám někdo prozradí, která postava zemře v příští epizodě vašeho oblíbeného seriálu? Ne? Tak v tom případě přestaňte číst zhruba tady. Následující odstavec se totiž bude zabývat přesně něčím takovým.

Dočká se Hra o trůny spin-offu?

Hra o trůny neskončí! Po osmé sérii přijde na řadu tohle velké překvapení!

Celá věc se točí okolo obřího spoileru, který herečka Maisie Williams před pár dny omylem prozradila na filmovém festivalu SXSW 2017. Představitelka Aryi ze Hry o trůny byla dotázána, proč má herečka ztvárňující její seriálovou sestru Sansu (Sophie Turner) stále blond vlasy, když v seriálu hraje rudovlásku. Co na to odpověděla?

„Protože je mrtvá.“ A sakra. V následujících vteřinách celý panel ztichnul a mlčení přerušil až jeden z tvůrců seriálu, scenárista David Benioff. „Neboj, oni to určitě nikomu neřeknou,“ snažil se herečku utěšit. Inu, řekli.

Každopádně jestli Sansa skutečně zemře, nebo ne, to se v tuto chvíli neví a budeme si na to muset ještě pár měsíců počkat, prozatím tedy tuto informaci berte s odstupem. Pokud se však prokáže jako pravdivá, no, asi netřeba dodávat, že by si to mladá Maisie za rámeček rozhodně nedala.

reklama

reklama